Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтер Девід МакКітрик завітав на засідання англомовного клубу факультету СПП

Волонтер Девід МакКітрик завітав на засідання англомовного клубу факультету СПП

Волонтер Девід МакКітрик завітав на засідання англомовного клубу факультету СПП
20.09.2016 12:49 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології англомовний мовний клуб візит міжнародна діяльність

Із початком нового навчального року на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відновилися зустрічі студентів, які прагнуть вдосконалювати свій рівень володіння англійською мовою, у форматі «English speaking club». Координує проведення цих заходів доцент кафедри психології факультету СПП Наталія Мосол. Зокрема, минулого тижня відбулися дві зустрічі студентів освітньої програми «Соціальна педагогіка» з волонтером Девідом МакКітриком (США).

Студенти денної та заочної форми навчання освітньої програми «Соціальна педагогіка» взяли активну участь в обговоренні актуальних питань соціальної галузі життєдіяльності людства. Центральною темою їхньої розмови стало обговрення роботи волонтерів та волонтерства як явища. Учасники speaking club обговорювали його традиції та особливості функціонування в Україні та в США, визначали ставлення до волонтерської діяльності в різних країнах, наводили приклади успішних волонтерських проектів.
Варто відзначити, що на факультеті СПП існують потужні традиції волонтерства: чимало його студентів мають досвід волонтерської діяльності. Про це вони також згадали під час розмови з почесним гостем клубу Девідом МакКітриком.
Розповідаючи про діяльність розмовного клубу, його координатор, доцент Наталія Мосол відзначила, що «учасники засідань англомовного клубу із задоволенням беруть участь у такому форматі спілкування, адже це дає їм можливість не тільки обговорити актуальні професійні питання, але й відпрацювати навички розмовної англійської».

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини