Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 100 студентів ЗНУ взяли участь у міжнародному форумі провідних фахівців ІТ-галузі

100 студентів ЗНУ взяли участь у міжнародному форумі провідних фахівців ІТ-галузі

100 студентів ЗНУ взяли участь у міжнародному форумі провідних фахівців ІТ-галузі
21.09.2016 10:10 Все Головні новини Факультети Економічний Математичний Фізичний Університет математичний факультет економічний факультет фізичний факультет ІТ- Forum-2016

Нещодавно в Запоріжжі відбувся IT-Forum-2016, який зібрав провідних фахівців галузі з усієї України. Також завітали на нього спікери з Німеччини та США. Захід проходив у приміщенні виставкового центру «Козак-Палац». Його відвідали кілька тисяч учасників, які цікавляться технологіями майбутнього. Серед них – 100 студентів Запорізького національного університету, чиї спеціальності у майбутньому будуть пов’язані з використанням найновіших здобутків в ІТ-галузі.

Як зазначив проректор з наукової роботи ЗНУ, професор Геннадій Васильчук, який координував участь представників нашого вишу у форумі, можливість послухати виступи найвідоміших розробників галузі, дізнатися про новітні наукові досягнення, підкріпити свої теоретичні знання на практиці, неабияк зацікавила студентів та викладачів ЗНУ. Так, крім 25 студентів економічного факультету, 25 – фізичного та 50 – математичного, на захід завітали їхні куратори: декан фізичного факультету Віталій Горбенко та викладачі математичного, економічного й фізичного факультетів.
Як відзначив Геннадій Миколайович, коментуючи перебіг IT-Forum-2016: «Це – дуже важлива подія для усього нашого регіону, адже Запорізька область поставила собі за мету зосередити на своїй території розвиток новітніх високотехнологічних галузей. Певен, що серед тих, хто в майбутньому створить Запоріжжю славу інтелектуального центру України, буде чимало випускників нашого вишу. Тому дуже добре, що вже зараз, під час навчання, наші студенти активно користуються такими нагодами дізнатися більше про вподобані ними галузі знань, знайти однодумців, долучитися до когорти тих, хто рухає вперед найактуальніші для України технологічні та наукові галузі. Переконаний, що участь у цьому заході була дуже корисною для всіх представників ЗНУ».
Цього року IT-Forum проходив у форматі одноденного BarCampа, до програми якого входило 4 одночасних потоки виступів спікерів та виставка робототехніки. Як повідомили організатори, в цьому році розширено тематику форуму, яка включає IT-бізнес блок, блок маркетингу та WEB-потік. Зокрема, до програми увійшли доповіді з автоматизації бізнес-процесів, IT-сервісів у роздрібній торгівлі, проблем розвитку регіональних контент-проектів і шляхів їхнього розв’язання на прикладі мережі міських сайтів CitySites, модернізації «Укртелекому» як бази для розвитку IT-сервісів в Україні тощо.
Перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Давтян на Форумі наголосив, що Україна славиться своїми програмістами. Зараз перед нашою країною, за його словами, стоїть завдання, залишити талановитих ІТ-розробників в нашій країні, зокрема в Запорізькій області. Він відзначив, що молоді люди, які обрали для навчання відповідні спеціальності, а в майбутньому стануть програмістами, можуть розраховувати на всебічну підтримку облдержадміністрації.

Схожі новини