Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент Торгового коледжу ЗНУ Станіслав Старостенков став учасником Х-Фактору

Студент Торгового коледжу ЗНУ Станіслав Старостенков став учасником Х-Фактору

Студент Торгового коледжу ЗНУ  Станіслав Старостенков став учасником Х-Фактору
21.09.2016 10:41 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж вокал

Студент Торгового коледжу Запорізького національного університету Станіслав Старостенков взяв участь у вокальному талант-шоу Х-Фактор. Історія успіху хлопця розпочалася ще в березні 2016 року. Саме тоді він пройшов відбірковий кастинг, що проходив у Запоріжжі. Відтоді Станіслав чекав, коли йому зателефонують та повідомлять: «Ви пройшли кастинг, чекаємо на Вас у Києві».

Впродовж цього «випробувального» терміну студент брав активну участь у різноманітних заходах: конкурсі патріотичного спрямування «Спадщина», благодійних концертах-ярмарках, присвячених воїнам АТО та у загальноколеджівських святкових концертах. Це дало змогу юнаку розвивати власний вокальний потенціал та отримати дорогоцінний досвід сценічних виступів.
 Нарешті 17 червня Станіславу зателефонували та радо повідомили, що юнак пройшов кастинг та його чекають у Києві 18 липня. З того часу Станіслав почав активно готуватись до виступів у Києві: постійні репетиції, збір дитячих фотографій та фотографій з інших виступів, зйомка відеоподорожі до Києву. У день свого виступу о 08.00 ранку Станіслав був третім у черзі. За словами хлопця, без хвилювань перед виступом на великій професійній сцені також не обійшлося. Юнак згадує: «Переді мною була велика сцена, камери, все нове та незвичне…».
До складу журі 7 сезону Х-Фактору увійшли досить відомі постаті: Костянтин Меладзе, Юлія Саніна, Антон Савлепов та Андрій Данилко.
У виконанні Станіслава пролунала пісня Мусліма Магомаєва «Синя вічність», яка зачарувала присутніх та визвала шквал оплесків.
 Однак, серед журі погляди таки розділилися: Антон Савлепов та Андрій Данилко сказали юнаку «ТАК», а Костянтин Меладзе та Юлія Саніна – «НІ», з однією умовою: «Станіслав має прийти до них у наступному році та довести, що він дійсно гідний бути кращим, адже для цього в юнака є як вокальні дані, так і приваблива зовнішність».
Щасливий Станіслав повернувся додому, з купою нових вражень, позитивних емоцій та непереборним бажанням у наступному році досягти своєї мети та мрії. Для всіх, хто прагне також співати на великій сцені та бути відомим юнак рекомендує: «Не боятися випробовувати власні сили та бути самим собою!

Торговий коледж