Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Олег Ганзенко – серед кращих європейських важкоатлетів-юніорів

Студент ЕПК Олег Ганзенко – серед кращих європейських важкоатлетів-юніорів

Студент ЕПК Олег Ганзенко – серед кращих європейських важкоатлетів-юніорів
22.09.2016 11:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Із 10 по 17 вересня в місті Нови-Томишль (Польща) пройшов чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років, на якому Україну представляли 11 дівчат і 9 юнаків. У ваговій категорії понад 94 кг (до 17 років) до збірної команди України увійшов запорізький спортсмен, студент 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Олег Ганзенко.

За словами першого заступника голови Запорізького обласного осередку Федерації важкої атлетики України, викладача кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання Анатолія Орлова, для Олега виступ на спортивному змаганні такого рівня був дебютним. Попри це, юнак більш ніж гідно впорався з поставленим перед ним завданням, посівши 4 місце із загальною сумою двоборства 319 кг (146+173). Загалом, чоловіча українська збірна у віковій категорії до 17 років, до якої входить Олег, посіла третє місце, поступившись лише спортсменам Польщі та Туреччини. До речі, за результатами змагання українська жіноча збірна дівчат до 17 років стала кращою в Європі.
Колектив Запорізького національного університету та Економіко-правничий коледж зокрема, вітають Олега Ганзенка з таким вагомим спортивним результатом та щиро зичить юнакові нових перемог на шляху до спортивного Олімпу!

Економіко-правничий коледж

Схожі новини