Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ працюють безкоштовні курси з болгарської мови

У ЗНУ працюють безкоштовні курси з болгарської мови

23.09.2016 10:23 Все Головні новини Філологічний факультет курси

Для викладачів і студентів Запорізького національного університету, які цікавляться мовою та культурою Республіки Болгарії, в нашому університеті створили унікальну можливість. Незабаром у ЗНУ розпочнуть свою діяльність безкоштовні курси з болгарської мови (рівень А1).

Для подання заявок на заняття на курсах необхідно завітати до деканату філологічного факультету (навчальний корпус № 2, ауд. 210) з 19 по 23 вересня. При собі необхідно мати довідку з деканату (для студентів ЗНУ) або довідку з відділу кадрів (для співробітників ЗНУ), паспорт (копія 1 сторінки).
Заняття розпочнуться 30 вересня 2016 року. Вони триватимуть щоп’ятниці о 17.30.
Зверніть увагу, що після проходження річного курсу навчання слухачі курсів отримають відповідний сертифікат. Також для них улітку організують поїздки до Болгарії.