Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В коледжі презентували можливості робототехніки

В коледжі презентували можливості робототехніки

В коледжі презентували можливості робототехніки
23.09.2016 16:24 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж навчання зустріч

Запорізький національний університет давно й плідно співпрацює із Запорізькою міською радою щодо послідовного втілення в життя її ініціатив із модернізації освітнього процесу в нашому місті, залучення молоді до провідних виробничих і наукових галузей. Ось і зараз, на виконання ініціативи міської ради щодо зацікавлення студентів та учнів Запоріжжя робототехнікою, до Економіко-правничого коледжу ЗНУ завітали представники Комунального закладу «Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді “Політ”» Запорізької міської ради. Вони запросили студентів 1 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» приєднатися до занять гуртка з робототехніки, де вони зможуть навчитися створювати діючі моделі та програмувати їх на виконання завдань різного рівня складності.

На початку заходу директор ЕПК ЗНУ Олена Грибанова відрекомендувала аудиторії гостей коледжу: директора клубу Наталію Лєвіну та керівника гуртка Ігоря Рудякова, який займається виготовленням промислових роботів, а ще приділяє чимало часу навчанню молоді, яка цікавиться актуальними на сьогодні галузями науки та техніки.
Олена Євгенівна попросила студентів звернути особливу увагу на цю презентацію. «Ви вибрали для навчання дуже актуальну на сьогодні професію, тож для успішного опанування потрібних для вдалої кар’єри знань і навичок, маєте цікавитись останніми актуальними науковими розробками у близьких вам галузях. Можливо, саме з робототехнікою хтось із вас пов’яже свою майбутню наукову роботу для загальноуніверситетської конференції «Молода наука» чи навіть обере її темою дипломної роботи», – наголосила вона.
Наталія Лєвіна, вітаючи присутніх на заході, наголосила, що вони вже зробили правильний вибір, ставши студентами престижної спеціальності та надавши перевагу найкращому вищому навчальному закладу нашого міста. Також вона закликала молодь не гаяти даремно час: у клубі науково-технічної творчості можна безкоштовно опановувати потрібні навички в позанавчальний час, вдосконаливши свої знання.
Ігор Рудяков продемонстрував учасникам зустрічі кілька різнотипових діючих моделей роботів, розповів про їхні можливості та принципи дії. Він запевнив, що клуб має власний парк різноманітних станків, тож усі потрібні для конструювання деталі юні робототехніки можуть виготовити власноруч.
Моделі роботів викликали неабияке зацікавлення і навіть захоплення серед студентів. Вони поставили гостям заходу кілька запитань щодо принципів дії роботів, можливості їхнього подальшого вдосконалення, а також щодо режиму роботи клубу. Їх запевнили, що дізнатися більше інформації та записатися до гуртка можна, зателефонувавши за номерами: 720-46-61, (099) 17-44-981, (063) 301-98-11.
Наприкінці заходу Олена Грибанова ще раз запропонувала студентам скористатися отриманим ними шансом. Також Олена Євгенівна зазначила, що ця зустріч – лише початок плідної співпраці між Економіко-правничим коледжем ЗНУ та Клубом науково-технічної творчості учнівської молоді «Політ». Так, незабаром планують влаштувати подібний захід для студентів старших курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ЕПК.
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_237150359

Таміла Тарасенко

Схожі новини