Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оголошено фотоконкурс «Університет очима студентів»

У ЗНУ оголошено фотоконкурс «Університет очима студентів»

У ЗНУ оголошено фотоконкурс  «Університет очима студентів»
29.09.2016 17:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ виховної роботи фотоконкурс

Всі бажаючі студенти та аспіранти ЗНУ можуть взяти участь у фотоконкурсі «Університет очима студентів», який стартує з 1 жовтня і триватиме до 10 листопада.

А також на електронну адресу vospotdel@ukr.net або у Відділ виховної роботи на електронних носіях. Кожна робота повинна бути підписана і прийматись роботи будуть до 21 жовтня.
Фотоконкурс проходить за такими номінаціями: «Ми – із ЗНУ» (селфі), «Осінь в студентському містечку» (пейзажі, архітектурні будівлі вишу), «Мій факультет – моя сім’я» (життя мого факультету, свята та будні).
Нагадаємо, що основною метою фотоконкурсу є: всебічний розвиток талановитої молоді, розвиток і реалізація творчих здібностей студентів, залучення молоді до занять фотомистецтвом, сприяння сприятливого мікроклімату студентського середовища, формування у студентів почуття любові та гордості за свій виш, стимулювання творчого самовираження та створення колекції студентських фоторобіт.
Журі конкурсу буде оцінювати: зміст, що відображає тему конкурсу, оригінальність ідеї, техніку та якість виконання, художній рівень. Автор, фотороботи, якого отримають найбільше голосів в групі Вконтакті під час голосування отримає нагороду «Глядацькі симпатії».
Після підбиття підсумків конкурсу кращі фотороботи будуть представлені в холі 1 корпусу.

Відділ виховної роботи