Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ учасників бізнес-інкубатора навчали фінансовій грамотності

У ЗНУ учасників бізнес-інкубатора навчали фінансовій грамотності

У ЗНУ учасників бізнес-інкубатора навчали фінансовій грамотності
30.09.2016 09:49 Все Головні новини Факультети Економічний економічний факультет бізнес-інкубатор засідання

26 вересня на економічному факультеті ЗНУ відбулося чергове засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На засіданні були присутні: директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, Голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш, консультант із недержавного пенсійного забезпечення, фінансовий консультант Костянтин Кутик та інкубанти – студенти різних факультетів нашого вишу.

Захід проходив у формі дискусії, яку модерував консультант із недержавного пенсійного забезпечення, фінансовий консультант Костянтин Кутик. Інкубанти взяли участь в обговоренні таких важливих понять як фінансова грамотність, недержавні пенсійні накопичення.
Під час заходу його учасники дійшли висновку, що фінансова грамотність допомагає зрозуміти ключові фінансові поняття і використовувати їх для прийняття рішень про доходи, витрати і заощадження, для вибору відповідних фінансових інструментів, планування бюджету, нагромадження коштів на майбутні цілі тощо. Фінансово грамотні люди більшою мірою захищені від фінансових ризиків і непередбачуваних ситуацій. Вони відповідальніше ставляться до управління особистими фінансами, здатні підвищувати добробут за рахунок розподілу наявних грошових ресурсів і планування майбутніх витрат.
Недержавні пенсійні накопичення – це довгострокові інвестиції, які кожна працююча людина може вкладати в своє майбутнє впродовж трудового життя. Під час другої частині засідання Костянтин Олександрович приділив увагу бізнес-проектам інкубантів. Було виявлено певні недоліки в проектах та обговорено шляхи їх усунення, також надано рекомендації щодо вдосконалення проектів.
Учасники заходу відзначили, що дискусія була дуже конструктивною, змістовною і цікавою.

Маргарита Кардашевська,
інкубант «БІ-Запоріжжя»

Схожі новини