Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час святкової музперерви у ЗНУ відкрили «Лаву об’єднання»

Під час святкової музперерви у ЗНУ відкрили «Лаву об’єднання»

30.09.2016 11:35 Все Головні новини День освітян

30 вересня напередодні Дня освітянина представники Центру культури ЗНУ організували для викладачів та співробітників вишу святковий захід, під час якого для всіх підготували урочисті привітання, веселі пісні, хореографічні номери і вокальний флешмоб.

Святкова музична програма за традицією проходила на майданчику біля другого корпусу. На початку заходу ведучі - студенти факультету журналістики Віктор Пасинко і Володимир Вороненко від імені всіх студентів ЗНУ щиро привітали викладачів із наступаючим святом Днем освітян, побажавши любові, щастя, миру та добробуту в їхніх сім’ях. Вони дякували викладацькому колективу вишу за сумлінну і невтомну працю та побажали здійснення всіх життєвих і професійних мрій, планів, гармонії в душі і в родинах, здоров’я, творчого натхнення, терпіння, бажання нести знання і досвід студентам та успіхів у науковій діяльності. «Нехай самовіддана праця викладачів вишу сприяє прагненню студентів отримати необхідні знання та стати висококваліфікованими фахівцями в різних галузях, сприяючи, тим самим розвитку, не лише Запорізького національного університету, а й нашого регіону та держави в цілому», - зазначили вони.
Свої виступи глядачам подарували студенти-учасники вокальної студії «Кантилена»: Дарина Шупранова (факультет журналістики) та Поліна Товстокор (математичний факультет), а також учасники хореографічної студії «D.A.L.S.» ЗНУ. Своїми яскравими номерами вони створили казкову атмосферу свята і подарували гарний настрій всім викладачам. Розважали студентів та всіх учасників веселі і кумедні міми, котрі пропонували всім бажаючим зробити пам’ятні фото в спеціально облаштованих фотозонах у вигляді фоторамок.
Під час святкового заходу студенти продемонстрували всю свою творчу фантазію, таланти у співах і танцях. Також під час свята всім гостям музичної перерви запропонували взяти участь у музичному флешмобі та інтерактивному конкурсі «Викладач-учень», під час якого студентам ставили запитання з арифметики, ботаніки, фізики, мистецтвознавства і вокалу.
Крім того, в рамках цього заходу, завдяки підтримці адміністрації вишу і керівництва АГЧ вишу на площі між 2 і 6 корпусами була встановлена «Лава об’єднання» - ще один архітектурний витвір, що допоможе всім друзям і закоханим, які посварилися, досягти взаєморозуміння, примирення і налагодження стосунків.

Олена Переверзєва