Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП випускають власну газету

На факультеті СПП випускають власну газету

22.10.2007 07:59

17 жовтня у нашому університеті з’явилася нова газета! Назва її «Здесь и сейчас», а місце розповсюдження – факультет соціальної педагогіки та психології. Звичайно, поява нового друкованого ЗМІ не обійшлася без талановитих студентів.

Редколегія у складі четвертокурсників спеціальності «Психологія» Юрія Саприкіна, Ольги Литвиненко та редактора Вікторії Косенко активно взялася за справу. Своєю головною метою студенти вважають формування культури на факультеті, а також хочуть ініціювати розвиток студентської наукової діяльності. Саме тому їхня газета тяжіє до науково-популярного видання, аніж до просто розважального ЗМІ. Так, у першому номері було опубліковано цікаву статтю про психологічний аналіз феномена танатофобії та біографію Ганни Фрейд. Але не обійшлося і без тиражування студентських талантів. Так, першу сторінку газети прикрасив малюнок Ганни Токарєвої.

У майбутньому редколегія планує друкувати й інші результати студентської творчості, а також аналізувати у своїх матеріалах першоджерела актуальних питань у психології та подавати біографії видатних психологів. А ще студентам хотілося б збільшити наклад своєї газети від ста до двохсот екземплярів. До речі, друкується видання на кафедрі практичної психології і засновано було на базі психологічного клубу факультету СПП.

Тож, побажаємо активістам побільше нових ідей та цікавих матеріалів, а новій газеті – популярності серед читачів!

Юлія ЧЕРНЕТА