Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам біологічного факультету презентували наукову діяльність університету

Студентам біологічного факультету презентували наукову діяльність університету

Студентам біологічного факультету презентували наукову діяльність університету
07.10.2016 11:31 Все Головні новини Факультети Біологічний біологічний факультет Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених презентація наука

Шостого жовтня для представників 1-2 курсів біологічного факультету була проведена презентація Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ. Учасники заходу дізналися про можливість займатися дослідницькою діяльністю під час навчання в університеті та про різноманітні цікаві заходи, які організовує НТСАДМВ факультету. Також їм розповіли про перспективи, які відкриваються в нашому виші перед тими, хто прагне до побудови кар’єри науковця.

На початку заходу заступник декана з наукової роботи біологічного факультету, доцент Віра Копійка розповіла про такі напрямки роботи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, як засідання круглих столів, зібрання проблемних гуртків, організація та проведення різнорівневих конференцій тощо. Також Віра Вікторівна наголосила, що участь у таких заходах неодмінно допоможе студентам у навчанні.
Екс-голова факультетського НТСАДМВ, магістрантка Олена Попазова під час презентації розповіла, що активісти наукового товариства проводять близько 30 різноманітних заходів на рік. Серед іншого, вони п’ятий рік поспіль беруть активну участь спільно з представниками Запорізького державного медичного університету в організації регіональної конференції, присвяченої сучасним проблемам біології. Олена окреслила основні етапи побудови кар’єри вченого, які чекають на студентів молодших курсів, та запевнила, що молодіжний науковий актив факультету ладен завжди підтримати початківців.
Також вона представила присутнім нового голову товариства – другокурсницю спеціальності «біологія» Наталю Грому та побажала їй плідної роботи.
Наприкінці презентації організатори запросили першокурсників приєднатися до наукового життя факультету. Крім того, їх ознайомили з темами наступних зібрань НТСАДМВ. Зокрема, студентам анонсували зустріч із заступником декана з міжнародної роботи біологічного факультету, доцентом Наталією Рубцовою. Наталія Юріївна розповість про умови участі в міжнародних освітніх і наукових програмах академічних обмінів, завдяки яким студентська молодь зможе проходити стажування в провідних закордонних вишах.

Таміла Тарасенко

Схожі новини