Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відвідувачі Покровського ярмарку зацікавилися презентацією ЗНУ

Відвідувачі Покровського ярмарку зацікавилися презентацією ЗНУ

10.10.2016 15:04 Все Головні новини Університет відділ довузівської підготовки профорієнтації та працевлаштування центр культури свято

Восьмого жовтня колектив Запорізького національного університету долучився до святкових заходів, приурочених до Дня міста. За ініціативи ректора, професора Миколи Фролова, викладачі та студенти нашого вишу не лише провели масштабну профорієнтаційну акцію, але й подбали про створення святкового настрою у відвідувачів Покровської ярмарки. Вони вдало презентували не лише ЗНУ, але й увесь Олександрівський район, відомий своєю чудовою студентською молоддю. Тож університетська експозиція, біля якої відбувалося яскраве креативне дійство, користувалася чималою популярністю серед майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Після урочистого відкриття заходу високопосадовці міста й області: голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, міський голова м. Запоріжжя Володимир Буряк та інші – відвідали всі райони нашого міста, презентовані на святі. Зокрема, вони завітали до символічного Олександрівського району та відзначили активність і креативність усіх, хто його представляв, серед інших – і тих, хто був присутній на заході від нашого вишу.
Із відвідувачами виставкового майданчику університету спілкувалися представники ректорату: перший проректор Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, помічник ректора Наталія Воронова, а також заступники деканів з профорієнтаційної роботи Валерій Горбань (біологічний факультет) та Олег Бондаренко (факультет соціології та управління). Крім того, у заході взяли участь співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштуванні та центру культури. Також активно долучилися до проведення свята студенти-активісти, зокрема студентська PR-команда ЗНУ, яка вже більше року успішно презентує наш виш на різноманітних профорієнтаційних й урочистих заходах.
Співробітники та студенти ЗНУ, зодягнені у футболки з логотипом нашого вишу, надавали старшокласникам та їхнім батькам роздатковий матеріал, серед іншого – буклети з інформацією про всі факультети та структурні підрозділи нашого університету, його матеріально-технічну базу та умови навчання в ньому. Усі охочі могли з перших вуст почути про знання, які здобуває у виші студентська молодь, можливості для освіти, самовдосконалення та відпочинку, створені для неї керівництвом університету.
За словами начальника відділу довузівської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, «така форма роботи з майбутніми студентами, запроваджена за підтримки ректора Миколи Фролова, котрий надає цьому питанню великого значення, зарекомендувала себе як дуже ефективна. Учасники PR-команди – 13 студентів-активістів за числом факультетів ЗНУ – охарактеризували зі сцени рідний виш, перерахувавши його визначальні риси. Вони розповіли про перспективи, які відкриваються перед випускниками нашого університету. Також вони запросили всіх охочих завітати на День абітурієнта, який відбудеться у нас 23 жовтня. Крім того, зі сцени вперше пролунала пісня про Запорізький найкращий університет, яка привернула увагу всіх, хто був поруч. Певна, що завдяки пошуку нових популярних шляхів презентації, наш вищий навчальний заклад збагачує своє представництво в Запорізькому краї».
Також неабияку цікавість у молоді, що завітала на Покровський ярмарок викликали цікаві та веселі конкурси, які проводили ведучі концертної програми від ЗНУ Володимир Вороненко й Віктор Посунько.
Гучними оплесками присутні на святі винагородили вокальні та хореографічні виступи учасників творчих студій університетського центру культури: Аліси Кривошеєвої, Анни Кузик, Наталії Заболотної, Анни Віткової, танцювального колективу «D.A.L.S.» та інших.

Таміла Тарасенко