Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Харчуйтесь у їдальні ЗНУ: ціни радують кишеню, а здорова їжа сприяє навчанню та роботі

13.10.2016 10:23 Все Головні новини Комбінат громадського харчування ЗНУ меню

Як відомо, ніякі тістечка та фаст-фуд не замінить того гастрономічного різноманіття, яке надає нам домашній обід, що складається із першої, другої та третьої страв. Проте навіть у робочі дні у студентів та співробітників нашого університету є чудова можливість мати здорове харчування щодня, адже їдальня Комбінату громадського харчування пропонує повноцінне меню за помірними цінами.

Вже понад 50 років у системі Комбінату громадського харчування (їдальня та 10 буфетів і лотків у навчальних корпусах) снідають та обідають, або просто зустрічаються із друзями за чашкою кави щодня понад 1000 відвідувачів – студенти та викладачі ЗНУ, а також співробітники розташованих навколо університету підприємств та організацій.
Світле й затишне приміщення приваблює сюди не лише поїсти, а й відвідати заклад разом із друзями, поспілкуватися у приємній атмосфері. Світла, простора зала їдальні, широкі вікна, обставлені квітами, нова лінія роздачі – додають зручності і створюють атмосферу комфорту у приміщенні. Відвідувачі їдальні повсякчас висловлюють вдячність співробітникам за смачні та корисні страви.
 Дієтологи радять, аби добре почуватися та бути здоровими, варто вживати збалансовану їжу. Повноцінні обіди пропонує саме їдальня. Щотижня у меню представлені 10-11 перших страв (з переміною по 3-4 страви на день), 18 других страв (улюбленими у студентів є печеня по домашньому, куряча відбивна, тефтелі, щодня в асортименті присутні рибні страви), з десяток холодних страв та закуски (салати, смажені овочі – залежно від сезону тощо), гарячі та прохолодні напої, а також великий вибір випічки. Приготовлена фахівцями-кухарами якісна і смачна їжа дозволяє мешканцям студентських гуртожитків, викладачам та співробітникам економити час та кошти. Порівняно із закладами громадського харчування інших вишів нашого міста, тут найнижчі ціни, а комплексний обід можна отримати, замовивши гарячу, другу страву та напій, – від 25 грн.
Різноманітний асортимент страв також передбачений для буфетів, що розташовані у корпусах ЗНУ. Вони користуються неабиякою популярністю серед молоді, адже дозволяють швидко й зручно перекусити під час перерви, зустрітися із друзями.
На базі КГХ ЗНУ, окрім великої зали їдальні, також працює мала зала, що обслуговує комплексні обіди, дні народження та свята, святкові заходи відбуваються також у приміщенні студентського бару «Тетянин День» на 2 поверсі. Окрім щоденних сніданків та обідів співробітники комбінату громадського харчування – дружний колектив висококваліфікованих фахівців, вже багато років очолюваний директором Антоніною Шегерою, – забезпечують різноманітні заходи під час зустрічі гостей ЗНУ, проведення конференцій, конкурсів, студентських свят тощо. Вони організовують прийоми, фуршети, кава-брейки, випікають торти, виїжджають на замовлення на території відокремлених структур ЗНУ (Торговий коледж ЗНУ, біостанція-профілакторій на о. Хортиця) або просто забезпечують роботу буфетів у корпусах, де проходять ці заходи. У літній сезон кухарі КГХ ЗНУ також працюють у ССОТ «Славутич», де отримують чимало схвальних відгуків від відвідувачів стосовно високого рівня якості харчування.
Їдальня розташовується на першому поверсі двоповерхової будівлі КГХ ЗНУ за адресою: вул. Залізнична, 22а (між студентськими гуртожитками № 3 та 4, за 2 корпусом ЗНУ). Працює п'ять днів на тиждень з 8.00 до 17.00 без перерви. Буфети знаходяться у 1-му, 2-му, 3-му та 5-му корпусах ЗНУ, їх можна відвідати з 9.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю, перерва тут – з 14.30 до 15.00.
Нижче можна ознайомитися з асортиментом і вартістю холодних закусок, перших і других страв, гарнірів, гарячих і холодних напоїв, а також смачних десертів їдальні КГХ ЗНУ.

Олена Хлистун

Меню комбінату громадського харчування ЗНУ «Тетянин день» (жовтень 2016 р.)
Menyu_yidalni_ZNU.doc