Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Всеукраїнський турнір із сучасних танців у ЗНУ!

Всеукраїнський турнір із сучасних танців у ЗНУ!

22.10.2007 08:15

21 жовтня у спортивному комплексі Запорізького національного зібралося чимало глядачів. Того дня тут проводили Всеукраїнський турнір із сучасних танців. Головним організатором заходу виступив клуб спортивно-сучасного танцю «Престиж». До речі, чимало студентів ЗНУ мають багато нагород та досягли значних успіхів, займаючись у цьому клубі.

Турнір відвідали команди з різних міст України: Дніпропетровська, Донецька, Мелітополя, Марганця, Харкова, Чернігова та інших. Запоріжжя представляли декілька клубів, найкращими серед яких є: «Престиж», «Ренессанс», «Рондо», «Ді сет» та інші. Змагання відбувалися за номінаціями хіп-хоп, техно та диско.

Учасники мали змогу перевірити свої вміння танцювати як сольно, так і у дуетах. По закінченні турніру найкращі танцівники отримали дипломи та медалі.

Як зазначив директор клубу «Престиж» та головний суддя змагань Евген Омельченко: «Такі змагання не тільки допомагають підвищити кваліфікацію молодих танцюристів. Вони дарують їм нові цікаві знайомства, дають масу різноманітних емоцій та переживань. Кожен учасник може випробувати свої вміння і отримати оцінку від кваліфікованих суддів, а також - перейняти досвід різних шкіл танцю!».

Юлія ЧЕРНЕТА