Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з викладачами економічного факультету

Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з викладачами економічного факультету

01.11.2016 08:51 Все Головні новини Факультети Економічний економічний факультет зустріч з ректором

Двадцять сьомого жовтня на економічному факультеті відбулась традиційна щорічна зустріч ректора ЗНУ з трудовим колективом, на якій очільник вузу висвітив основні результати діяльності університету, відповів на питання професорсько-викладацького складу і співробітників та розповів про основні досягнення ЗНУ в міжнародній діяльності, проведених заходах на базі вузу, фінансовий стан університету та багато іншого.

У своїй доповіді Микола Фролов наголосив, що одним з ключових питань є забезпечення якості вищої освіти, яка традиційно пов'язується зі змістом і формою навчального процесу. Було наголошено про поглиблене вивчення іноземних мов як викладачами, так і студентами. Адже в університеті для цього є всі можливості – для всіх бажаючих працюють курси інтенсивного вивчення іноземних мов.
Не залишилось осторонь питання енергоефективності та енергозбереження, на які університет робить ставку не один рік. Це дає змогу говорити про суттєві здобутки в цій галузі, однак, звісно, на цьому шляху потрібно зробити ще багато важливих кроків. На зекономлені кошти в університеті створили власний цех із виготовлення металопластикових вікон, які поступово встановлюють в усіх корпусах. Крім того, Микола Фролов навів статистику проведених ремонтних робіт на території вузу та в навчальних корпусах. Також ректор розповів про плани з ремонтних робіт у найближчі часи.
У кінці зустрічі ректор із задоволенням відповів на поставлені запитання викладачів та співробітників факультету. Так, декан Алла Череп попросила пояснити мету діяльності нового відділу проектної діяльності, що не так давно відкрито в ЗНУ.
Олег Баштаннік (викладач кафедри економічної кібернетики) надав пропозиції щодо оптимізації роботи з документообігом. Іван Колобердянко висловив свої побажання та зауваження щодо навчально-виховного процесу.
У фіналі зустрічі Микола Фролов ще раз закликав кафедри до проявлення ініціативи в створенні та просуванні своїх ідей і проектів та побажав факультету подальшого процвітання та наукових здобутків.

Вікторія Сьомченко,
Сергій Чеверда