Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК пройшов майстер-клас «Створення рекламної афіші» в рамках декади видавничої справи та редагування

В ЕПК пройшов майстер-клас «Створення рекламної афіші» в рамках декади видавничої справи та редагування

В ЕПК пройшов майстер-клас «Створення рекламної афіші» в рамках декади видавничої справи та редагування
01.11.2016 08:54 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК журналістика видавнича справа та редагування рекламознавство

Для студентів третього та четвертого курсів Економіко-правничого коледжу ЗНУ в рамках декади популяризації видавничої справи та редагування організували майстер-клас «Створення рекламної афіші». Провела його керівник інтернет-порталу «Жіночий сайт та форум Запоріжжя woman.zp.ua», директор Центру «Це мама», випускниця факультету журналістики ЗНУ Юлія Алексеєнко.

Студенти мали змогу переглянути вступну презентацію кількох рекламних афіш авторства гості, обговорити з нею їхню ефективність, процес добору складників процесу створення рекламної продукції. Майбутні видавці висловлювали власну точку зору на доречність використання тих чи тих кольорових, шрифтових рішень. Крім того, їхній увазі було представлено не тільки зразкові приклади робіт, але й ті, що, незважаючи на грамотну розробку, все ж таки не спрацювали потрібним чином і не привернули належної уваги цільової аудиторію. Відтак, студенти мали нагоду проаналізувати, чому ж саме це трапилося? Серед ймовірних варіантів відповідей звучали такі, як непродуманий асоціативний ряд зображень, складне розташування текстових рядків звернень тощо.
Згодом молодь змогла відчути на собі всі особливості творчого процесу роботи над рекламною афішою як одним із найрозповсюдженіших видів діяльності фахівців цієї галузі. Під керівництвом журналіста Юлії Алексеєнко студенти визначалися з власним фоном афіші, підшукували до неї тематичні кліп-арти, стильовий шрифт, додавали й важливі текстові складники: заголовок, підзаголовок, контактні дані. Відповідний процес створення афіші демонструвала й спікер заходу, демонструючи на екрані комп’ютерного класу свій варіант цієї рекламної продукції, паралельно надаючи поради молоді чи відкриваючи певні технічні секрети того чи того нюансу творчого процесу. Чимало готових афіш тематично присвятили одному з найближчих свят – Хелоуїну.
Відзначимо, що захід відбувся в рамках викладання в ЕПК курсу «Рекламознавство і підготовка рекламних видань» у контексті проведення декади популяризації спеціальності «Журналістика» (освітня програма – «Видавнича справа та редагування»). За словами голови циклової комісії Галини Микитів цього тижня на студентів чекатиме проведення кількох квестів, тренінг від копірайтера, журналіста Ольги Клюєвої, воркшоп, вікторина тощо. А в урочистому закритті декади візьмуть участь: директор ЕПК Олена Грибанова, декан факультету журналістики Володимир Манакін та інші почесні гості.

Марія Канцелярист

Схожі новини