Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартував найочікуваніший конкурс «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс»

У ЗНУ стартував найочікуваніший конкурс «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс»

У ЗНУ стартував найочікуваніший конкурс «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс»
02.11.2016 11:56 Все Головні новини Центр культури історичний факультет математичний факультет факультет соціальної педагогіки та психології «Дозвольте відрекомендуватися 1 курс»

Першого листопада в Запорізькому національному університеті розпочалася найяскравіша подія осені – чотириденний конкурс художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс». Організаторами свята традиційно виступили співробітники Центру культури. Першого дня свої таланти глядацькій аудиторії та членам професійного журі демонстрували студенти історичного та математичного факультетів і факультету соціальної педагогіки та психології.

Оскільки цього разу не було оголошено загальної теми виступу, то всі конкурсанти скористалися можливістю презентувати у виступах не лише особливості навчання на їхніх факультетах, але й усі таланти першокурсників. Найважче завдання стояло перед першокурсниками історичного факультету, які мали цього року відкривати конкурс. Вони гідно впоралися із завданням, у жартівливому тоні продемонструвавши, що в усі часи та по всьому світу – у Древній Греції, в Європі в Середні віки чи в Чикаго в період Великої депресії – студенти залишалися студентами. На їхню думку, студентську молодь завжди турбували однакові питання і завжди вона була креативною та талановитою.
На факультеті соціальної педагогіки та психології готують фахівців із різних спеціальностей: соціальних педагогів, психологів, акторів, дизайнерів. Це його першокурсники обіграли у виступі, зобразивши сцену з відомого фентезійного циклу про «Гаррі Поттера», де вступників розподіляють за спеціальностями за допомогою чарівного капелюха. Потім між першокурсниками на сцені тривало змагання – демонстрація вокальних і хореографічних талантів, у якому перемогла дружба.
Виступ першокурсників математичного факультету відбувався в декораціях казкового селища «Матфак», де терміново розшукувалися креативні та небайдужі студенти-першокурсники задля успішного виступу в конкурсі талантів.
Номери оцінювало професійне журі, до якого увійшли: директор Центру культури університету Юлія Янько (голова журі), керівник хореографічної студії «D.A.L.S.» Центру культури Ірина Василенко, керівник вокальної студії «Кантилена» Центру культури Наталя Пиріг, художник-постановник Центру культури Валерій Шаповалов. А також – директор центру по роботі з обдарованою молоддю, художній керівник народного театру сучасної хореографії «Фенікс» Сніжана Лободюк, член журі всеукраїнських і міжнародних фестивалів із вокалу, співак та виконавець Юрій Армамець, член спілки композиторів Запорізького краю Надія Ошамкова, редактор Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, редактор Відкритої Запорізької Ліги КВК, автор телепрограм та скетч-шоу Микита Налівкін, художній керівник та головний режисер шоу-театру «Профі-арт» Неліана Ласкарі, та директор компанії «Іван-таксі» Іван Шмигля.
Члени журі, зокрема його голова Юлія Янько високо оцінила рівень підготовки до виступів усіх команд. Також Юлія подякувала глядачам – представникам старших курсів факультетів-конкурсантів, які завітали на захід, аби активно підтримати першокурсників.
Крім того, після члени журі визначили переможців першого дня змагання в окремих номінаціях. «Кращим вокалістом» став Микита Малюга, а «кращим актором» – Костянтин Вельможко (обидва – з математичного факультету). Кращим хореографічним виступом визнали запальний рок-н-рол у виконанні представників факультету соціальної педагогіки та психології. Остаточні переможці в усіх номінаціях стануть відомі 17 листопада, під час гала-концерту.

Таміла Тарасенко

Схожі новини