Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету завітали до «Медлайф-Біо»

Студенти біологічного факультету завітали до «Медлайф-Біо»

02.11.2016 16:15 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет екскурсія навчання

1 листопада в рамках закріплення практичних навичок студентів відбулася екскурсія студентів 5 курсу біологічного факультету спеціалізацій «Біохімія та імунологія» та «Фізіологія людини та тварин» (спеціальність «Біологія») до ТОВ «ДЦ «Медлайф-Біо» (м. Запоріжжя).

Студенти вивчають дисципліни «Методи лабораторної (клінічної) імунології» та «Клінічна біохімія», які є одними з базових спецкурсів для бажаючих після випуску з ВНЗ пов’язати свою професійну діяльність з клінічною лабораторією. На базі біологічного факультету студенти засвоюють теоретичні основи та базові практичні навики проведення біохімічних та імунологічних методів дослідження.
ДЦ «Медлайф-Біо» (http://medlifebio.com.ua) вже декілька років плідно співпрацює з біологічним факультетом ЗНУ. Центральна лабораторія діагностичного центру оснащена сучасним лабораторним обладнанням провідних виробників: автоматичний гематологічний аналізатор XS-1000i, автоматичний біохімічний аналізатор «AU480», аналізатор глікозильованого гемоглобіну G7 HLC-723GHbV, автоматичний коагулометр СА-1500, автоматичний аналізатор діагностики аутоімунних та інфекційних захворювань Alegria, аналізатор основних показників фертильності сперми «АФС 500», автоматичний аналізатор формених елементів сечі UF-1000i, аналізатор проб біологічних рідин організму EasyLyte, імунофлюоресцетний аналізатор AIA 2000, автоматизований електрохемілюмінесцентний аналізатор Cobas e411, автоматичний хемілюмінесцентний аналізатор Liason, ImmunoCAP (UniCAP) 100E, автоматичний імуноферментний аналізатор Lazurit та інші.
По кожному з видів обладнання співробітники діагностичного центру детально розповіли принцип роботи апарату, про його інформативність та переваги щодо інших методів діагностики. Завдяки екскурсії в рамках лабораторної частини дисциплін студенти закріпили теоретичні базові знання та отримали важливий професійний досвід щодо принципу роботи «вузлових» лабораторій, високого професіоналізму персоналу (серед яких є випускники й біологічного факультету ЗНУ), сучасних методів лабораторного дослідження та оснащення лабораторій відповідно до європейського рівня.
Студенти поповнили свої теоретичні знання практичними навичками роботи з сучасним лабораторним обладнанням та залишилися задоволеними і вдячними за такий вид діяльності.

Віра Копійка,
Людмила Омельянчик