Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ запросили студентів Криворізького політехнічного коледжу завітати на екскурсію до вишу

Представники ЗНУ запросили студентів Криворізького політехнічного коледжу завітати на екскурсію до вишу

Представники ЗНУ запросили студентів Криворізького політехнічного коледжу завітати на екскурсію до вишу
03.11.2016 09:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія економічний факультет факультет менеджменту профорієнтаційна робота

Другого листопада у рамках розширення географії профорієнтаційної діяльності представники Запорізького національного університету завітали до Політехнічного коледжу міста Кривий ріг. На зустріч зі студентами Коледжу були присутні: начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, відповідальний секретар Приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов, заступник декана економічного факультету Костянтин Денисов і доцент факультету менеджмент Віктор Шишкін.

Під час зустрічі зі студентами коледжу співробітники ЗНУ розповіли про освітній процес у виші, а також презентували спеціальності й освітні програми. Найбільше майбутніх абітурієнтів зацікавили такі спеціальності, як «логістика», «управління персоналом», «економіка праці» та «економічна кібернетика».
У своєму виступі Юлія Паскевська закцентувала увагу присутніх на перевагах навчання у ЗНУ та на перспективах працевлаштування його випускників. Дамір Бікулов розповів про особливості вступної кампанії 2017 року, наголосивши на основних змінах в «Умовах прийому до вищих навчальних закладів України». Представники факультету згадали про особливості навчання на окремих спеціальностях, можливості для самореалізації та заняття наукою, які відкриваються перед їхніми студентами.
Крім того, під час зустрічі йшлося про підписання угоди про співпрацю. Також присутні на заході обговорили можливість уже найближчим часом провести екскурсію для студентів Криворізького політехнічного коледжу до ЗНУ, під час якої вони ознайомляться з матеріально-технічною базою та професорсько-викладацьким складом вишу. Крім того, усім присутнім на заході студентам коледжу надали роздаткові матеріали: профорієнтаційний випуск обласної академічної газети «Запорізький університет» та інформаційні буклети факультетів і ЗНУ загалом.

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини