Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новітній екскурсійний проект студентів ФІФ

Новітній екскурсійний проект студентів ФІФ

04.11.2016 08:51 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної мови навчання проект

Нещодавно на факультеті іноземної філології стартував новий двомовний екскурсійний проект студентських ініціатив «Our Faculty! Our Building! Unsere Fakultät! Unser Gebäude!» («Знай наш факультет! Знай наш корпус!»). Ідея цього проекту втілює надбання сучасних освітніх технологій ShareIt! і Peer-to-Peer та відповідає європейським традиціям болонського процесу навчання, коли обізнані старшокурсники діляться інформацією та досвідом із початківцями.

Так, студенти ІІІ курсу ФІФ групи 2334-1н (Уляна Пиріжок, Ангеліна Савіщенко, Ольга Іщенко, Анна Сидоренко) підготували інтерактивну екскурсію по ІІ корпусу ЗНУ та провели її на англійській і німецькій мовах для своїх молодших колег, студентів І курсу (груп 2336-2а і 2336-н). Першокурсники мали можливість не тільки заглянути до різних куточків будівлі і «виявити локацію» різноманітних служб і кафедр свого та сусідніх факультетів, розташованих у ІІ корпусі, але й дізнатися багато цікавих історичних фактів і навіть таємниць про рідний факультет і будівлю загалом. Завдяки фотосупроводженню із зображенням деталей сьогодення та реалій минулого, можна було на власні очі побачити сліди модернізації будівлі та упевнитися в прогресі університетських змін в цілому. Унікальність проекту полягає, по-перше, у тому, що, екскурсію було проведено у формі інтерактивної бесіди на мовах, що вивчаються студентами за спеціальністю, отже, всі учасники мали можливість розвинути навички говоріння і слухання. По-друге, Peer-to-Peerформат створював невимушену атмосферу, що сприяла передачі не тільки фактів, а й психологічного досвіду студентського життя від старших молодшим. Самі екскурсоводи запевняють, що, хоча процес підготовки проекту забрав чимало часу й сил, а режим реального спілкування іноземною мовою не єпозбавленим стресу, вони,однак,залишилися задоволеними і навіть не очікували відкрити для себе стільки нових фактів про ріднийфакультет і будівлю ІІ корпусу.
Проект виконувався студентами в рамках індивідуального завдання по кафедрі викладання другої іноземної мови за активної підтримки викладача кафедри Ольги Салдецької.
Висловлюється подяка керівництву факультету іноземної філології (декану факультету, доценту Галині Морошкіній, завідувачу кафедри викладання другої іноземної мови, доцентуКатерині Ружин, заступнику декана, доценту Наталі Бондаренко) та викладачам факультету (доцентам Ользі Тупахіній і Марині Залужній), а також працівникам тих служб та кафедр, розташованих у ІІ корпусі ЗНУ, які погоджувалися допомагати й із задоволенням та гордістю ділилися інформацією про рідну будівлю.
Екскурсійний проект пройшов своюе кспериментальну апробацію, і, якщо ви хоч трохи володієте англійською або німецькою мовами та не байдужі до свого студмістечка чи, можливо, замислюєтеся в майбутньому приєднатися до цікавого життя ЗНУ, завітайте до нас або залиште свою заявку,щоб разом із нашими творчими гідами поглинути у діахронічний контемпорарі екскурс по сходах та коридорах ІІ корпусу ЗНУ!
Контактна інформація: (061) 289-12-09 деканат ФІФ, (061) 289-12-49 кафедра викладання другої іноземної мови.

Факультет іноземної мови