Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК – серед переможців Обласної першості з баскетболу

Студенти ЕПК – серед переможців Обласної першості з баскетболу

04.11.2016 08:58 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

1-3 листопада на базі Запорізького металургійного коледжу ЗДІА пройшли змагання обласної першості з баскетболу (юнаки) серед студентів коледжів та технікумів, присвячених пам’яті С.О.Крижка. Команди змагалися в двух групах. До складу збірної команди Економіко-правничого коледжу ЗНУ увійшли Кирило Артеменко, Владислав Горовой, Ярослав Яровенко, Максим Кривега, Дмитро Радченко, Артем Марченко, Ілля Ободенко, Владислав Родін, Борис Шульга та Данило Панков.

У перший день змагань наша команда перемогла команду Запорізького авіаційного коледжу, але програла коледжу Класичного приватного університету.
В другий день змагань наші спортсмени перемогли команди Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА та Запорізького гуманітарного коледжу ЗНТУ. У фіналі за 3-4 місце збірна ЕПК перемогла команду Запорізького будівельного коледжу.