Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели незвичайний брей-ринг з економіки

В ЕПК провели незвичайний брей-ринг з економіки

04.11.2016 09:00 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж навчання брейн-ринг

3 листопада, відбувся брейн-ринг серед студентів I курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ в рамках проведення Декади популяризації економістів і менеджерів.

Одних з найкращих студентів спеціальностей облік і оподаткування та менеджмент зустріла викладач Ірина Мордвінова. Під час невеликого змагання учасники ділилися набутими знаннями стосовно своїх спеціальностей, якы в цей день об’єднала суспільна тема - економіка.
Змагаючись, студенти пройшли 7 раундів різної важкості, починаючи від простих питань на час і закінчуючи цікавими та не звичайними ребусами, котрі змусили замислитися усіх учасників заходу.
Під час роботи студенти показали високий рівень інтелектуального розвитку, вміння швидко орієнтуватися та давати відповіді на запитання. Перемогла група спеціальності «облік і оподаткування», але не зважаючи на це, усі учасники змагання отримали солодкі призи, котрі порадували кожного.
Будемо сподіватись, що подібні зустрічі в ЕПК будуть проводитися частіше, адже вони дають змогу студентам дізнатися щось нове, обговорюючи різноманітні теми, ближче знайомитися з новими друзями, вдосконалювати свої знання та просто весело проводити вільній час.

Влада Лядова