Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ користувався великою популярністю серед відвідувачів «Ярмарку освіти»

ЗНУ користувався великою популярністю серед відвідувачів «Ярмарку освіти»

04.11.2016 11:09 Все Головні новини Університет профорієнтаційна діяльність «Абітурієнт-2017»

Третього листопада на базі виставкового центру «Козак-Палац» м. Запоріжжя розпочав свою триденну роботу щорічний «Ярмарок освіти», що об’єднує XVIII спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт-2017» та VII спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном». Свої освітні послуги відвідувачам виставки – майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам – запропонували провідні вищі навчальні заклади та освітні центри як Запорізького регіону, так і інших областей України. Запорізький національний університет був представлений на заході чотирма експозиціями.

Під час «Ярмарку» відвідувачі змогли отримати вичерпну інформацію про університет загалом, усі його факультети, спеціальності та освітні програми, а також освітні центри ЗНУ, його Економіко-правничий та Торговий коледжі.
У перший день роботи «Ярмарку освіти» Запорізький національний університет на заході представляли: проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков, декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, відповідальний секретар Приймальної комісії Дамір Бікулов, викладачі та студенти усіх факультетів та коледжів ЗНУ і співробітники освітніх центрів університету. Абітурієнтів приваблювали до виставкових експозицій вишу не лише їхня інформаційна насиченість та яскравість, але й підготовлені для відвідувачів сюрпризи: фотозона з хештегом «ЗНУ», міми та студенти у карнавальних костюмах, ласощі, якими частували вступників біля експозиції Торгового коледжу. Майбутні студенти та їхні батьки змогли поставити представникам вишу найактуальніші питання щодо змін до правил вступу, можливості взяти участь у безкоштовних тренінгах із написання зовнішнього незалежного оцінювання, які щовесни влаштовують у ЗНУ, тощо.
Високо оцінили виставковий майданчик університету й почесні гості заходу, зокрема заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін. Едуард Анатолійович відзначив велику кількість різноманітних спеціальностей, освіту за якими пропонує абітурієнтам ЗНУ, та висловив впевненість, що найвибагливіші студенти знайдуть у виші сучасну престижну професію на свій смак.
Під час урочистого відкриття «Ярмарку освіти» пролунали численні слова подяки на адресу його організаторів: представників Запорізької торгово-промислової палати, Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Відвідувачів та учасників масштабного профорієнтаційного заходу привітали: заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Наталія Вітковська, ректори та проректори провідних вищих навчальних закладів міста й області та представники освітніх центрів. Від імені колективу Запорізького національного університету до присутніх на заході звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков. Володимир Петрович закликав майбутніх студентів скористатися під час виставки можливістю дізнатися про найактуальнішу на сьогодні для них інформацію, пов’язану з умова вступу на вподобані ними спеціальності та перспективи, які відкриваються перед випускниками ВНЗ, аби мати можливість зробити правильний вибір.
Також проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, коментуючи проведення «Ярмарку освіти», зауважив, що ЗНУ – один із провідних вищих навчальних закладів регіону, його великий потенціал та готовність прийняти у студентські лави нових абітурієнтів добре відображені на стендах університету. Тож участь у цій виставці – важливий профорієнтаційний крок для вишу.

Таміла Тарасенко