Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кращі шашкісти ЗНУ навчаються на біологічному, фізичному та історичному факультетах

Кращі шашкісти ЗНУ навчаються на біологічному, фізичному та історичному факультетах

Кращі шашкісти ЗНУ навчаються на біологічному, фізичному та історичному факультетах
04.11.2016 14:02 Все Головні новини Студентська спартакіада шашки

У рамках Студентської спартакіади ЗНУ нещодавно завершилися змагання з шашок серед юнаків. У командних змаганнях, які відбувалися за круговою системою (3 основних гравця і до 2 – запасних), взяли участь представники 12 факультетів університету.

Головним суддею цих ігор виступає керівник секції спортивного напряму кафедри фізичного виховання Галина Єсіонова. Змагання, як завжди відбуваються за підтримки організаторів - представників Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, зокрема заступника директора СОК ЗНУ Олександра Петренка.
За результатами цьогорічної зустрічі у змаганнях із шашок серед чоловіків І місце посіла команда студентів біологічного факультету (24 очка), ІІ місце – за фізичним факультетом (19,5 очків) і на ІІІ місці – команда істориків (18,5 балів). Команди-переможці відзначені грамотами, а їхні учасники отримали медалі. Визначилися також кращі гравці-шашкісти у командах переможців (перша дошка) – це Михайло Скірко (біологічний факультет), Євген Єпішкін (історичний факультет) та Юрій Радєв (фізичний факультет).
Суддя змагань Галина Єсіонова, коментуючи перебіг змагань, вказує: «Під час командних зустрічей шашкістів ЗНУ склалася досить позитивна атмосфера у колі гравців, відчувався здоровий дух змагання, а самих гравців обє’днував спільний інтерес. Адже усі студенти фактично знали один одного вже і дехто з них неодноразово грали один з одним, зокрема ті, хто мешкає у студентських гуртожитках. Інші тренувалися в іграх онлайн, а тепер – під час змагань – познайомилися і мають намір продовжувати ці дружні стосунки, підтримані спільним інтересом до гри у шашки».
Нагадаємо: 7-11 листопада у СОК ЗНУ відбудуться змагання з шашок серед жіночих команд факультетів ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини