Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кращі шашкісти ЗНУ навчаються на біологічному, фізичному та історичному факультетах

04.11.2016 14:02 Все Головні новини Студентська спартакіада шашки

У рамках Студентської спартакіади ЗНУ нещодавно завершилися змагання з шашок серед юнаків. У командних змаганнях, які відбувалися за круговою системою (3 основних гравця і до 2 – запасних), взяли участь представники 12 факультетів університету.

Головним суддею цих ігор виступає керівник секції спортивного напряму кафедри фізичного виховання Галина Єсіонова. Змагання, як завжди відбуваються за підтримки організаторів - представників Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, зокрема заступника директора СОК ЗНУ Олександра Петренка.
За результатами цьогорічної зустрічі у змаганнях із шашок серед чоловіків І місце посіла команда студентів біологічного факультету (24 очка), ІІ місце – за фізичним факультетом (19,5 очків) і на ІІІ місці – команда істориків (18,5 балів). Команди-переможці відзначені грамотами, а їхні учасники отримали медалі. Визначилися також кращі гравці-шашкісти у командах переможців (перша дошка) – це Михайло Скірко (біологічний факультет), Євген Єпішкін (історичний факультет) та Юрій Радєв (фізичний факультет).
Суддя змагань Галина Єсіонова, коментуючи перебіг змагань, вказує: «Під час командних зустрічей шашкістів ЗНУ склалася досить позитивна атмосфера у колі гравців, відчувався здоровий дух змагання, а самих гравців обє’днував спільний інтерес. Адже усі студенти фактично знали один одного вже і дехто з них неодноразово грали один з одним, зокрема ті, хто мешкає у студентських гуртожитках. Інші тренувалися в іграх онлайн, а тепер – під час змагань – познайомилися і мають намір продовжувати ці дружні стосунки, підтримані спільним інтересом до гри у шашки».
Нагадаємо: 7-11 листопада у СОК ЗНУ відбудуться змагання з шашок серед жіночих команд факультетів ЗНУ.

Олена Хлистун