Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники ЗНУ продовжують презентувати свої мистецькі таланти

Першокурсники ЗНУ продовжують презентувати свої мистецькі таланти

Першокурсники ЗНУ продовжують презентувати свої мистецькі таланти
07.11.2016 09:52 Все Головні новини Центр культури факультет іноземної філології факультет соціології та управління Економіко-правничий коледж «Дозвольте відрекомендуватися 1 курс»

У Запорізькому національному університеті триває масштабний конкурс студентської самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс!», організований Центром культури вишу. 3 жовтня свої вокальні, хореографічні й акторські здібності демонстрували захопленим глядачам та вимогливому професійному журі першокурсники Економіко-правничого коледжу, факультету соціології та управління та факультету іноземної філології.

Право розпочати своїм виступом третій конкурсний день надали наймолодшим студентам ЗНУ – представникам Економіко-правничого коледжу. Вони гідно впоралися із завданням, у низці яскравих танцювальних та вокальних номерів розкривши перед публікою свої неординарні таланти. Особливе враження на зал справив драматично-хореографічний номер у виконанні Капелюшника та інших персонажів відомого твору Льюїса Керрола «Аліса в Дивокраї».
Своїм запальним виступом першокурсники факультету соціології та управління закликав присутніх не розгублювати студентського драйву й після завершення навчання та продовжувати прагнути до амбітної мети.
Студенти факультету іноземної філології в яскравих декораціях розіграли кумедну та зворушливу історію, у якій дівчата-співробітниці радіостанції «Подружка» демонструють свої таланти та намагаються підвищити рейтинг станції та вберегти її від закриття.
Члени журі, які під керівництвом його голови, директора Центру культури Юлії Янько, уже третій день оцінювали таланти студентів-першокурсників, високо оцінили виступ команди ФІФ. Вони зазначили, що вже зараз видно: на сцену вийшли нові зірки самодіяльності ЗНУ. Позитивні враження у них залишив і виступ представників Економіко-правничого коледжу. Також судді відзначили сильні моменти виступу факультету соціології та управління.
Крім того, після завершення конкурсного дня Почесними грамотами відзначили переможців в окремих номінаціях. Так, у номінації «Кращий хореографічний виступ» перемогу здобула команда Економіко правничого-коледжу.
Кращим актором став Арго Саакян з ЕПК. Першокурсниця факультету іноземної філології Анна Манькус перемогла одразу у двох номінаціях: «Краща актриса» та «Кращий вокал». Представницю цього ж факультету Аліну Куріпко відзначили, як «Кращу ведучу».
Члени журі також подякували керівництву та викладачам факультетів-конкурсантів, які разом зі студентами завітали до актової зали, аби гучними оплесками підтримати своїх першокурсників.

Таміла Тарасенко

Схожі новини