Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився конкурс «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс»

У ЗНУ завершився конкурс «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс»

У ЗНУ завершився конкурс  «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс»
07.11.2016 13:07 Все Головні новини Конкурс «Дозвольте відрекомендуватись»

Упродовж чотирьох конкурсних днів молоді таланти Запорізького національного університету – танцівники, співаки, гумористи і артисти презентували студентській аудиторії та членам журі свої конкурсні виступи. Так, 4 листопада в заключний день конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс» свій політ фантазії продемонстрували студенти факультету журналістики, філологічного, економічного та біологічного факультетів, які гідно завершити творчий марафон талановитих першокурсників нашого університету.

Їх виступи високо оцінили студентська публіка вишу та незмінний склад членів журі, які протягом усього конкурсу відбирали найкращі номери для гала-концерту.
Першими представили свою творчу програму студенти філологічного факультету. Під час свого виступу вони підготували творчу презентацію за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц», оформивши свій виступ неперевершеними ліричними вокальними номерами. За творчим задумом головний герой постановки мандрує різними планетами в пошуках щастя. Так, він відвідує різні планети: репу, кохання і щастя, сузір’я близнюків, планети Марс та Землю. На кожній планеті студенти дивували головного героя своїми співочими і хореографічними талантами, цікавими стендапами і жартами, філософськими піснями і поезіями. Підняв настрій аудиторії танцювальний марсіанський дівочий колектив факультету та гумористичний виступ студентів-близнюків. Підтримати своїх конкурсантів прийшли не тільки студенти, але і викладачі факультету, заступники деканів з виховної роботи, а також декани факультетів.
Найбільш активну і шалену підтримку студентів отримав саме факультет журналістики, який підготував яскраву, емоційну і насичену святкову програму. Так, в своєму творчому виступі першокурсники продемонстрували основні студентські принципи життя у соціальних мережах, традиції студентських вечірок та пам’ятних селфі, мікс найпопулярніших пісенних композицій, таланти рекламістів, вокальні, театральні і хореографічні таланти, театралізовані мініатюри та ліричні пісні на тему кохання. Студенти продемонстрували вміння майстерно і професійно виконувати вокально-інструметальні композиції як в класичній манері, так і в стилі «рок».
Активну підтримку публіки отримала і конкурсна програма студентів-першокурсників економічного факультету ЗНУ під назвою «Економ не економить». У своїй відео-презентації студенти продемонстрували всі моральні та фінансові витрати під час підготовки творчих номерів. Вражали журі і публіку студенти економічного факультету майстерним виконанням ліричних хореографічних постановок в різних танцювальних жанрах, яскравими костюмами і акторськими здібностями. Гарний настрій публіці подарували студенти факультету, виконавши запальне аргентинське танго. Також молоді таланти підготували жартівливі театралізовані мініатюри та вокальні композиції в різноманітних музичних стилях.
Представники біологічного факультету обрали для свого виступу історію про туристичні пригоди студентів на острові Бірючому. Так, студенти факультету запропонували публіці насолодитися цікавими і неординарними хореографічними та вокальними номерами, а також розіграли театральну сценку про пошуки загубленого на острові студента, якому всією дружньою командою факультету допомагали знайти дорогу до табору.
Цікавим і незабутнім номером цього вечора став світловий музично-хореографічний номер із вогниками. Порадували публіку та гостей образи казкових гусей у виконанні студентів біологічного факультету. У своїх творчих постановках студенти вдало поєднали ліричні та запальні пісні під гітару, групові танці та гумористичні мініатюри.
Виступи студентів усіх чотирьох факультетів здобули схвальну оцінку суддів конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс». Так, члени журі відзначили, що першокурсники продемонстрували яскраву акторську гру, великі потенційні можливості, вокальні і танцювальні таланти, подарувавши всім незабутні емоції. За підсумками останнього конкурсного дня традиційно були відзначені «кращий вокаліст» - студент філологічного факультету Артур Конкін, кращим танцювальним номером цього дня стало запальне аргентинське танго від студентів економічного факультету, а кращим акторським дуетом - виступ студентів-близнюків філологічного факультету Павла і Михайла Халаши.
Нагадаємо, що заключний гала-концерт конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс», до якого увійдуть найкращі номери першокурсників, а також традиційна церемонія нагородження факультетів-переможців відбудеться 17 листопада.

Олена Переверзєва

Схожі новини