Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ відбувся круглий стіл за результатами участі молоді у муніципальному плануванні

На ФСУ відбувся круглий стіл за результатами участі молоді у муніципальному плануванні

На ФСУ відбувся круглий стіл за результатами участі молоді у муніципальному плануванні
07.11.2016 13:23 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Всеукраїнський круглий стіл

3 листопада на факультеті соціології та управління відбувся Всеукраїнський круглий стіл з муніципального планування під головуванням завідувача кафедри соціальної філософії та управління, професора Тараса Бутченка. Наприкінці літа він провів заняття Літньої школи з напряму молодіжного муніципального планування і запросив ініціативних студентів взяти участь у проекті. Під час засідання осіннього круглого столу із результатами проведеної роботи привітали його учасників – аматорів і професіоналів, які взяли участь у муніципальному плануванні.

Тарас Бутченко виступив автором проекту з напряму муніципального планування, який підтримали органи місцевого самоврядування, українські та іноземні експерти і представники ВНЗ.
У засіданні круглого столу взяли участь студенти та викладачі ФСУ, а також представники різних організацій. На зустрічі вони виступили із презентаціями, у їх числі – Ігор Кудінов, Володимир Глазунов та інші.
Декан факультету соціології та управління Максим Лепський, зокрема, оцінюючи виступи доповідачів та представлені ними ідеї, ставив запитання щодо структури проектів і давав поради з удосконалення окремих моментів.
 Свої роботи також представили школярі й студенти, кожен охочий зміг поділитися готовим проектом або новими ідеями на майбутнє. Більш досвідчені наставники при цьому давали суттєві поради новачкам. Організатори заходу із зацікавленням розглянули кожну роботу.
Це був другий Всеукраїнський круглий стіл з муніципального планування, який відбувся на базі Запорізького національного університету. Перший – з цієї теми – був організований фахівцями Донецького національного університету (м. Вінниця). Попереду у рамках даного проекту учасників і усіх охочих долучитися до створення проектів чекає ще три Всеукраїнських круглих столи, які організатори планують провести на базі київського, львівського та харківського вишів. За результатами усіх цих заходів кращі двадцять проектних команд будуть запрошені до участі у фестивалі молодіжних муніципальних проектів 2017 року.
До проектного планування можуть долучитися усі охочі, адже молодь, що має корисні ідеї може розраховувати на підтримку організаторів в реалізації своїх проектів, а також на співробітництво з досвідченими фахівцями у галузі муніципального планування, налагодження контактів і розвиток партнерських відносин із різними організаціями та експертами.

Катерина Ковтун,
студентка ФСУ

Схожі новини