Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ зустрілися з батьками майбутніх абітурієнтів із педагогічного коледжу

Представники ЗНУ зустрілися з батьками майбутніх абітурієнтів із педагогічного коледжу

Представники ЗНУ зустрілися з батьками майбутніх абітурієнтів із педагогічного коледжу
07.11.2016 13:30 Все Головні новини профорієнтаційна діяльність біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтаційної роботи та працевлаштування загальний відділ

Співробітники Запорізького національного університету в рамках реалізації Концепції розвитку профорієнтаційної роботи-2016, ініційованої ректором ЗНУ, професором Миколою Фроловим, продовжують зустрічатися з учнівською і студентською молоддю запорізьких шкіл, ліцеїв та коледжів та з родичами майбутніх вступників. Зокрема, 4 листопада представники вишу завітали до Запорізького педагогічного коледжу, де зустрілися з батьками студентів старшого курсу.

На початку заходу директор Запорізького педагогічного коледжу Олександр Мельник представив батькам студентів почесних гостей коледжу: проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександра Гуру, декана біологічного факультету Людмилу Омельянчик, начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлію Паскевську та начальника загального відділу університету Вікторію Буличову.
 Під час розмови з батьками абітурієнтів проректор Олександр Гура розповів про матеріально-технічне забезпечення вишу та його кадровий потенціал. Декан Людмила Омельянчик представила присутнім спеціальності біологічного факультету. Зокрема, учасники заходу переглянули відео-презентацію, присвячену освітнім послугам, які надає виш та стандартам навчального процесу, яких дотримуються в ЗНУ. Вікторія Буличова розповіла про особливості вступної кампанії-2017 та її специфіку для тих, хто бажає вступити на старші курси університету. У виступі Юлії Паскевської йшлося про те, як ЗНУ сприяє якісній підготовці до вступної кампанії своїх абітурієнтів, а також про те, які перспективи відкриваються перед випускниками університету.
Батьки майбутніх абітурієнтів зацікавилися таким форматом проведення профорієнтаційної роботи. Вони зазначили, що вони зацікавлені в тому, аби їхні діти продовжували після завершення коледжу здобувати вищу освіту. Також вони відзначили, що ЗНУ користується серед вступників великою повагою як провідний вищий навчальний заклад регіону, який надає освітні послуги європейського рівня якості.

Таміла Тарасенко

Схожі новини