Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники ЗНУ взяли участь у «Дні майбутнього студента» в Енергодарі

Співробітники ЗНУ взяли участь у «Дні майбутнього студента» в Енергодарі

Співробітники ЗНУ взяли участь у «Дні майбутнього студента» в Енергодарі
07.11.2016 14:10 Все Головні новини відділ університетський підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність біологічний факультет факультет соціальної педагогіки та психології філологічний факультет фізичний факультет факультет журналістики економічний факу

П’ятого листопада представники Запорізького національного університету взяли участь в щорічній профорієнтаційній акції «День майбутнього студента» для випускників 2017 року та учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Енергодар та Енергодарського району. Цього року близько 1000 учнів скористалися можливістю завітати на виставку та дізнатися більше про можливості вступу до вищих навчальних закладів.

Інформаційно-консультативна зустріч в Енергодарі - це лише один захід із низки запланованих тематичних консультацій для старшокласників області. Вона пройшла у приміщенні ЗОШ №7. Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, доцент Юлія Паскевська так розповідає про цю зустріч: «Спільна організація таких заходів – традиція нашого вишу протягом кількох років. Головною метою цього заходу була профорієнтаційна робота та допомога молодим людям у їх професійному самовизначенні: формуванні мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії, надання усім охочим актуальної та корисної інформації про напрями підготовки, умови отримання вищої освіти та перспективи майбутнього працевлаштування».
На зустріч завітали представники майже усіх факультетів ЗНУ. Біологічний факультет представила доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Оксана Маслова, факультет соціальної педагогіки і психології – доцент кафедри психології Євгенія Калюжна, фізичний факультет – аспірант кафедри прикладної фізики Олександр Булах, філологічний факультет – професор кафедри української літератури Валентина Кравченко, факультет журналістики – доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв`язків з громадськістю Тетяна Іванець, економічний факультет – заступник декана з навчальної роботи Сергій Чеверда, а факультет соціології і управління – старший викладач Олег Бондаренко. Торговий коледж ЗНУ представляла Марина Желтова. Від відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування на заході був присутнім Михайло Поворознюк.
Представники вишу надали майбутнім абітурієнтам вичерпну інформацію щодо факультетів та спеціальностей Запорізького національного університету, нововведень до «Вступної кампанії – 2017». Проконсультували учнів щодо ЗНО-2017 та розповіли про пробні безкоштовні тренінги ЗНО на базі ЗНУ та пробні сесії ЗНО від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання знань. Також анонсували нові цьогорічні проекти для абітурієнтів Запорізького національного університету: «One day at university», « Ректорські олімпіади» та «Веселі старти. Кубок ректора». Велику зацікавленість викликали в абітурієнтів минулорічні тестові зошити, які привезли на зустріч представники ЗНУ та розповсюдили серед випускників. Додаткову інформацію про інновації вступу-2017 вони змогли почерпнути із спеціальних випусків газети «Запорізький університет», яку також зміг отримати кожен охочий.
Найближчим часом інформаційно-консультативні зустрічі відбудуться в с. Веселе та с. Розовка.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини