Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Більше сотні запорізьких абітурієнтів завітали на факультет соціальної педагогіки та психології

Більше сотні запорізьких абітурієнтів завітали на факультет соціальної педагогіки та психології

Більше сотні запорізьких абітурієнтів завітали на факультет соціальної педагогіки та психології
07.11.2016 14:59 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність «One day at University»

П’ятого листопада в рамках реалізації загальноуніверситетського проекту «One day at University», що проходить в рамках втілення у життя Концепції розвитку профорієнтаційної роботи, ініційованої ректором ЗНУ, професором Миколою Фроловим, 115 абітурієнтів із більш ніж 20 запорізьких шкіл завітали на факультет соціальної педагогіки та психології.

Зустрічали гостей елегантні міми – студенти кафедри акторської майстерності та дизайну. На початку заходу до вступників звернулися з вітальними словами декан факультету Ольга Пономаренко та заступник декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко. Далі кожен школяр мав змогу вільно обирати спеціальність та захід, який бажає відвідати.
Так, доцент кафедри психології Оксана Лукасевич зі студентами підготували психологічний тренінг пов'язаний з актуальними питаннями професійного самовизначення, самоактуалізації основних ресурсів та постановки цілей. Більшість абітурієнтів відвідали цей захід та мали змогу продіагностувати свої професійні здібності та індивідуально типологічні характеристики за допомогою сучасних проективних методів. А також написали мотиваційного листа у майбутнє, проаналізували свої можливості, ресурси, стратегії поведінки, цінності, навчились коректно та екологічно ставити мету пов’язану з майбутньою професією.
Захоплюючими та нестандартними були заходи від кафедри акторської майстерності та дизайну. Актори підготували для абітурієнтів інтерактивну виставу, а студенти-дизайнери разом з доцентом кафедри акторської майстерності та дизайну Людмилою Білозуб діагностували рівень креативності у майбутніх колег. Студенти поділились досвідом навчання на цих творчих спеціальностях та розповіли щодо основних механізмів розвитку креативності.
Доцент кафедри соціальної педагогіки Олена Лещенко та студенти кафедри соціальної педагогіки підготували для абітурієнтів тренінг про роль соціального педагога у захисті прав дітей, молоді та профілактиці негативних явищ у суспільстві. Школярі ознайомились із правами дитини та способами профілактики порушення дитячих прав на прикладах головних героїв казок. Учасники також визначили основні напрямки роботи соціального педагога,провели мозковий штурм «Введення комендантського часу для дітей та підлітків: переваги та недоліки».
Всі активні учасники тренінгу отримали кишеньковий довідничок для підлітка, у якому висвітлена корисна інформація про збереження здоров’я та формування здорового способу життя в підлітків, молоді.
До майбутніх студентів факультету соціальної педагогіки та психології звернулася начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Вона закцентувала увагу на перспективах професій психолог, соціальний педагог, актор, дизайнер, розповіла загалом про спектр можливостей Запорізького національного університету та запросила абітурієнтів приєднатися до екскурсій від обласної ради.
Після продуктивного знайомства із кожною спеціальністю для гостей студентською радою факультету була організована кава-брейк. Найдопитливіші та зацікавленні абітурієнти поспілкувались особисто з викладачами різних спеціальностей, а на завершення, майбутніх студентів запросили на екскурсію. Представники студентської ради ознайомили абітурієнтів з найцікавішими куточками факультету: аудиторіями, кафедрами, лабораторією та Ресурсним центром.

Олена Лещенко,
заступник декана з профорієнтаційної роботи
Наталія Козюра, голова Наукового товариства студентів, аспірантів,
докторантів та молодих вчених факультету соціальної педагогіки та психології

Схожі новини