Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся традиційний Фестиваль філософії – 2016

У ЗНУ відбувся традиційний Фестиваль філософії – 2016

У ЗНУ відбувся традиційний Фестиваль філософії – 2016
07.11.2016 17:07 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Фестиваль філософі

Фестиваль філософії – щорічний обласний конкурс, який проводить факультет соціології та управління для шкільної та студентської молоді міста Запоріжжя та області. Цього разу урочисте свято, під час якого відбулося нагородження переможців, відбулося 4 листопада.

Метою цієї масштабної акції ФСУ, як завжди, було навчити сучасне молоде покоління нестандартно мислити, оперативно і креативно підходити до вирішення складних завдань повсякденного життя або професійної діяльності, вміти формулювати власні думки і створювати філософсько-обґрунтовані й істинні судження.
Серед учасників були школярі, студенти ФСУ та інших ВНЗ. Дехто з конкурсанів вперше брав участь у заході, інші ж команди виступають постійними учасниками. Відтак ті, хто має вже досвід, досить легко впоралися із поставленими перед ними філософськими завданнями і продемонстрували високий рівень вмінь.
До складу суддівської колегії фестивалю увійшли досвідчені фахівці з філософських напрямів – декан ФСУ, професор Максим Лепський, завідувач кафедри соціальної філософії та управління, професор Тарас Бутченко, професор цієї кафедри Олександр Краснокутський, професор ЗДМУ Ірина Утюж, а також студент факультету Владислав Таран.
Темою цьогорічного фестивалю стала «Філософія миру». У першому конкурсі «Візитка» учасники представили суддям власні версії щодо розуміння «миру». Актуальна, але досить широка, проблематика була представлена різними розуміннями, точками зору, безліччю поглядів учасників цієї конкурсної події. Таке розмаїття суджень відмічене й глядачами та суддями. При цьому одні з груп-учасників до відображення теми миру підійшли максимально серйозно, інші – з гумором й показали, що життя є набагато світлішим і яскравішим поняттям, аніж дехто вважає, треті – поставилися до миру як до завдання і важливої мети, якої має досягти суспільство.
Після цього увагу зосередили на інтелектуальній грі «Що? Де? Коли? по-філософськи», під час якої мали продемонструвати свої знання в галузі «любові до мудрості». І насамкінець відповіли на поставлене філософське запитання, аргументувавши своє розуміння теми.
Учасники заходу були відмічені сертифікатами та пам’ятними подарунками – від організаторів «Фестивалю філософії», а переможці отримали приз «Золота сова» – символ мудрості.
Усі присутні у залі при цьому отримали велике задоволення: учасники – від гри, гості заходу – від чудової програми, судді – виказали задоволення здібними учасниками фестивалю і майбутніми студентами ФСУ, організатори – оцінили чудові усмішки глядачів та гравців.
Треба вказати, що з кожним роком розширюється коло учасників фестивалю, а обрана тема змушує молоде покоління замислюватися над питаннями буття, розвивати інтелект, формувати світогляд і свідомість.

Катерина Ковтун,
студентка ФСУ

Схожі новини