Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті абітурієнти спробували себе в ролі експериментаторів й астрономів

На фізичному факультеті абітурієнти спробували себе в ролі експериментаторів й астрономів

На фізичному факультеті абітурієнти спробували себе в ролі експериментаторів й астрономів
08.11.2016 09:56 Все Головні новини Фізичний факультет профорієнтаційна діяльність «One day at University»

У Запорізькому національному університеті триває масштабна профорієнтаційна акція «One day at University», у якій задіяні представники всіх факультетів. Зокрема, 5 листопада в рамках цього проекту на фізичний факультет завітали 23 абітурієнти – учні запорізьких шкіл.

Майбутніх вступників у холі навчального корпусу № 1 гостинно чекали викладачі та студенти фізичного факультету. Спершу для школярів провели вступну лекцію, розповівши про переваги навчання в ЗНУ, спеціалізації факультету, можливості для розкриття наукового потенціалу, які відкриваються перед студентською молоддю факультету та можливості працевлаштування його випускників. Перед гостями ЗНУ виступили: декан фізичного факультету Віталій Горбенко, заступник декана з виховної роботи Павло Долгорукий, заступник із профорієнтаційної роботи Ірина Даценко, завідувач кафедри фізики металів Василь Гіржон та завідувач кафедри фізики та методики її викладання Олександр Іваницький.
 Після офіційної частини заходу учні познайомилися із представниками студентської ради факультету. Представники студактиву підготували для вступників каву-брейк та під час пригощання розповіли про навчання та дозвілля молоді в університеті.
Крім того, усі охочі змогли зробити селфі в яскравій фотозоні. Також для учнів влаштували захопливі конкурси, де вони змогли спробувати себе в ролі студентів під час іспиту. А всі учасники змагань отримали подарунки від студради.
Також на абітурієнтів чекала цікава практична частина заходу: для них Василь Гіржон провів екскурсію кафедрою фізики металів. Під керівництвом Ірини Даценко вони провели цікаві експерименти. А насамкінець на них чекав похід у обсерваторію, де кожен зміг себе відчути справжніми астрономами.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, коментуючи перебіг акції «One day at University» в ЗНУ, відзначила безсумнівну корисність такого формату профорієнтаційної роботи. «Ми підтримуємо постійний тісний зв’язко зі школами міста, тож уже мали змогу почути про враження від відвідин нашого вишу від вчителів та самих учнів. Багато школярів, познайомившись із ЗНУ не на офіційних заходах, а в такому форматі, перебувають у заході. А дехто з них запевняє, що після цього остаточно зробив вибір на користь вступу саме до Запорізького національного університету».

Фізичний факультет

Схожі новини