Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор із США співпрацює з лабораторією археологічних досліджень ЗНУ

Професор із США співпрацює з лабораторією археологічних досліджень ЗНУ

Професор із США співпрацює з лабораторією археологічних досліджень ЗНУ
08.11.2016 13:54 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет наука міжнароденва діяльність

У жовтні 2016 року в навчально-науковій лабораторії археологічних досліджень ЗНУ професор Ірина Нечаєва (Ohlone College, California, USA) проводила аналіз антропологічної колекції, зібраної спеціалістами лабораторії протягом 30 років. Мета дослідження – вивчення основ харчування і господарської адаптацїї населення у скіфські часи.

Ірина Нечаєва відмітила, що антропологічний фонд археологічної лабораторії ЗНУ – один із найбільших в Україні, воістину «Клондайк» для дослідників, які вивчають давні суспільства. Адже тут зібрані артефакти від неоліту до пізнього середньовіччя включно. Матеріали попередньо вже вивчалися антропологами з Києва, Одеси, Полтави. Сьогодні, дякуючи впровадженню нових технологій, є можливість вийти на новий рівень спілкування, співпраці. У зв`язку з цим не повинен викликати здивування те що, що антропологи різних країн будуть знову і знову звертатися до матеріалів колекцій, цьому «золотому» фонду антропології, який має ЗНУ.
Ірина Нечаєва також поспілкувалася з викладачами і студентами історичного факультету. В ході зустрічей були обговорені питання історичної науки, педагогіки, актуальні проблеми освіти на сучасному етапі. Професор виказала глибоку вдячність керівництву ВУЗа і лабораторії за надану можливість працювати з колекціями навчально-науковій лабораторії археологічних досліджень ЗНУ.

Історичний факультет

Схожі новини