Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбувся круглий стіл “Феномен деперсоналізації”

На факультеті СПП відбувся круглий стіл “Феномен деперсоналізації”

На факультеті СПП відбувся круглий стіл “Феномен деперсоналізації”
09.11.2016 09:03 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології наука круглий стіл

Восьмого листопада студенти четвертого курсу факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету взяли участь у засіданні круглого столу на тему “Феномен деперсоналізації”.

Організатори цього цікавого наукового заходу, у першу чергу відзначили, що сьогодні розгляд таких психологічних явищ як деперсоналізація і стигматизація є гостро актуальною проблемою психології розвитку. Студенти у своїх виступах наголосили, що науці відомі клінічні прояви деперсоналізації, проте недостатньо уваги приділяється проявам деперсоналізації саме в нормі.
Доцент кафедри психології та координатор заходу Оксана Лукасевич підкреслила, що головною метою проведення засідання було показати можливість вивчення даного феномену як специфічного стану самосприйняття, тимчасову втрату людиною психологічних і поведінкових особливостей.
У своїх виступах доповідачі проаналізували сучасний стан дослідження феномену деперсоналізації, симптоматику та види деперсоналізації, причини виникнення, а також способи подолання цього стану. Велику зацікавленість викликали у студентів діагностичні можливості дослідження явища деперсоналізації. Оцінюючи виступи доповідачів та поставлені ними запитання, організатори відзначили серед найактивніших та допитливіших студентів Катерину Безрукову, Аліну Гриценко, Наталію Козюру, Аллу Мітіну і Юлію Тітарь. Завершилося засідання використанням техніки метафоричних карт у роботі із деперсоналізацією особистості, яку змогли випробувати усі учасники круглого столу.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини