Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Запорізької міської ради високо цінують співпрацю із юридичним факультетом ЗНУ

Представники Запорізької міської ради високо цінують співпрацю із юридичним факультетом ЗНУ

Представники Запорізької міської ради високо цінують співпрацю із юридичним факультетом ЗНУ
09.11.2016 10:10 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет практика працевлаштування зустріч

На сьогодні в нашій державі за участю Міністерства освіти і науки України та Міністерства юстиції України триває інтенсивна робота з розробки Концепції юридичної освіти. У відповідності до цього документа у вітчизняних вишах планують розпочати підготовку правників нової ґенерації. Не залишається осторонь цих важливих суспільних процесів і колектив юридичного факультету Запорізького національного університету. У відповідності до вимог часу, його професорсько-викладацький склад надає великого значення не лише забезпеченню студентам міцних теоретичних знань, але й налагодженню зв’язків із базами проходження практики та подальшому працевлаштуванню випускників вишу.

Зокрема, 8 листопада на юридичний факультет із робочим візитом завітали керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович та директор Департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Валерій Зломинога. До речі, свого часу Роман Анатолійович сам навчався на юридичному факультеті ЗНУ. Тож, високо оцінивши базовий рівень теоретичної підготовки його студентів, спирався на власний досвід.
Коментуючи мету свого візиту, гості факультету згадали, що у квітні цього року декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць, її заступник, професор Павло Лютіков і представники студентського активу зустрілися з представниками виконавчих органів міської влади. Під час їхньої розмови йшлося про місцеве самоврядування, його цілі та завдання, створення нових комунальних підприємств у Запоріжжі та, у зв’язку з цим, виникнення потреби у сучасних – молодих та добре освічених – правниках, ладних працювати в команді заради позитивних змін у нашому місті.
> Сьогодні Роман Омельянович і Валерій Зломинога зустрілися з ширшим колом студентів четвертого курсу, магістрантами та майбутніми спеціалістами юридичного факультету. Вони розповіли про завдання, які постають перед юристами, що працюють у системі виконавчих органів місцевої влади, вимоги, які висуваються до таких працівників, та умови їхньої праці. Усім студентам, які зацікавилися такою пропозицією, надали завдання – фабули реальних юридичних справ, які вони мають вирішити упродовж двох днів та відправити на електронну адресу потенційних роботодавців. Тих, хто впорався із завданням найкраще, потім запросять на співбесіду. За результатами зустрічі з роботодавцями вони зможуть пройти довготермінове стажування на базі міської ради та комунальних підприємств. Завдяки такій співпраці, студенти не лише отримають необхідний практичний досвід, але й зможуть працевлаштуватися ще до завершення навчання у виші.
Як запевнила декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць, після підписання офіційної угоди із Запорізькою міською радою про надання баз проходження практик, для студентів юридичного факультету будуть створені всі умови для поєднання продуктивного навчання та праці за фахом. Так, їм дозволять здобувати освіту за індивідуальними графіками. Також Тетяна Олександрівна наголосила: той факт, що представники міської ради з усіх запорізьких вишів обрали для співпраці саме ЗНУ, свідчить про те, що рівень знань студентів юридичного факультету, їхня ініціативність та чітко виражена громадянська позиція високо цінуються потенційними роботодавцями.

Таміла Тарасенко

Схожі новини