Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Десятого листопада у ЗНУ стартує дебатний турнір «Чесна освіта: міф чи реальність?»

09.11.2016 10:12 Все Головні новини Академічна доброчесність чесна освіта дебатний турнір

Триватиме захід впродовж двох днів. Після його відкриття та оголошення правил пройде відбірковий раунд. Другого дня відбудеться оголошення півфіналістів та визначення перможців.

Суддями турніру виступатимуть: Юлія Юргіна - голова Запорізького відділення "Федерації дебатів України", тренер Дебатного клубу ЗНУ "Talking heads", переможець Літньої дебатної школи 2016, організатор Осінньої дебатної школи 2015 та 2016, учасник багатьох Всеукраїнських дебатних турнірів, Влад Надтока - заступник голови Запорізького відділення "Федерації дебатів України", випускник Літньої дебатної школи 2015, учасник багатьох Всеукраїнських дебатних турнірів, Ольга Гаркуша - досвідчений дебатер, менеджер Запорізького відділення "Федерації дебатів України", фіналіст Запорізького етапу Придніпровської дебатної ліги, учасник багатьох Всеукраїнських дебатних турнірів, Влада Селезньова - досвідчений дебатер, менеджер Запорізького відділення "Федерації дебатів України", організатор Осінньої дебатної школи, учасник Всеукраїнського дебатного турніру " Freedom of Speech", Анастасія Гавеля - досвідчений дебатер, менеджер Запорізького відділення "Федерації дебатів України", організатор Осінньої дебатної школи, учасник Всеукраїнського дебатного турніру " Freedom of Speech" та Єлизавета Хассай - досвідчений дебатер, менеджер Запорізького відділення "Федерації дебатів України", організатор Осінньої дебатної школи, голова Дебатного клубу ЗНУ, учасник Всеукраїнського дебатного турніру " Freedom of Speech", Владислав Омельянченко - досвідчений дебатер, менеджер Запорізького відділення ВМГО "Федерація дебатів України", організатор Осінньої дебатної школи, учасник Всеукраїнського дебатного турніру " Freedom of Speech", Вероніка Усачова - досвідчений дебатер, менеджер Запорізького відділення ВМГО "Федерація дебатів України", організатор Осінньої дебатної школи.
Слідкуйте за новинами у групі події в ВК: https://vk.com/chesnoznu

Марія Канцелярист

РОЗКЛАД ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ «ЧЕСНА ОСВІТА: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?» rozklad.doc