Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ презентували проект Кодексу честі

У ЗНУ презентували проект Кодексу честі

09.11.2016 10:20 Все Головні новини

У грудні 2016 року у виші буде прийнятий Кодекс честі ЗНУ, проект якого презентували в університеті. Відповідно до наказу ректора до робочої групи, яка працюватиме над проектом, увійшли: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, завідувач відділу аспірантури і докторантури Юрій Каганов, в.о. начальника відділу проектної діяльності Наталія Коваленко, студентка 2 курсу магістратури факультету соціології та управління і студентський координатор проекту SAIUP Оксана Ковтун, доцент кафедри соціології Ігор Кудінов, начальник юридичного відділу, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Ольга Кулініч, старший викладач кафедри видавничої справи та редагування Галина Микитів та аспірант кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики Олександра Усенко.

До 18 листопада триватимуть презентації Кодексу серед викладацької та студентської спільноти. І хоча наш університет не перший, хто має на меті затвердити цей документ на офіційному рівні, відмінністю від інших ВНЗ нашої країни стануть саме обговорення Проекту цього документу за участю студентів і викладачів. Тобто, студенти і викладачі ЗНУ мають реальну можливість долучитись до підвищення якості освіти та затвердження реально діючих правил у стінах вишу, а не просто стати «заручниками» нав’язаних кимось правил.
До 23 листопада всі бажаючі можуть ознайомитись з Проектом Кодексу честі на офіційному сайту ЗНУ, у соціальних мережах (на офіційних сторінках ЗНУ та Проекту SAIUP у ЗНУ) «Вконтакті» та «Фейсбуці» і надіслати власні коментарі та побажання на пошту chesnoZNU@gmail.com.

Проект Кодексу честі: proekt-kodeksu-akadem__chnoyi-dobrochesnost__.pdf