Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК ЗНУ провели звітну конференцію з тренерської практики

В ЕПК ЗНУ провели звітну конференцію з тренерської практики

В ЕПК ЗНУ провели звітну конференцію з тренерської практики
09.11.2016 15:18 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж практика звітна конференція

9 листопада в Економіко-правничому коледжі відбулася звітна конференція з тренерської практики за профілем роботи студентів 3 курсу спеціальності фізичне виховання. Присутніх привітали керівник практики від коледжу Алевтина Калюжна та завідувач педагогічним відділенням Ірма Федючок.

Головна мета в опануванні студентами сучасних методів і форм організації роботи тренера з виду спорту, формуванні на базі отриманих знань, навичок і умінь, необхідних для здійснення професійної діяльності, досягнута. Студенти звітувались про ознайомлення зі структурою і роботою в державних спортивних організаціях - СДЮШОР, ДЮСШ, ШВСМ, що є базами практики. Кожний, хто звітувався про свою практику, мав уявлення про зміст і характер тренерської діяльності, її організаційною, виховною та навчально-спортивною частиною.
Після проходження тренерської практики студенти опанували основні положення сучасної теорії та методики підготовки спортсменів. можуть здійснювати навчально-виховний процес в обраному виді спорту з урахуванням вимог.
Виступи Валерії Лобовік, Аліни Міщенко, Анастасії Сушко, Діани Гончар, Олександра Сандака показали, що студенти спеціальності «фізичне виховання» готові організовувати та проводити змагання з обраного виду спорту, виконувати функції судді та представника команди.
Студенти, складаючи звіти, презентували план-конспекти спортивних тренувальних занять, надали методрозробку із зазначенням індивідуальних завдань.
Презентації з фотографіями, які супроводжували звіти практикантів, переконали, переконали присутніх, що спортивні тренувальні заняття були проведені на високому науково-теоретичному та організаційно-методичному рівні. Вони раціонально застосовували різноманітні прийоми активізації учнів з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей. Студенти здатні творчо підбирати дидактичний матеріал, проводити та аналізувати тренувальні заняття.
Попереду третьокурсників чекає засвоєння нового навчального матеріалу, знайомство з новими дисциплінами, знання яких також допоможуть їм у обраній професії.

Ірма Федючок

Схожі новини