Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках Тижня знань з основ БЖД відбулася лекція з дорожньої безпеки

У рамках Тижня знань з основ БЖД відбулася лекція з дорожньої безпеки

У рамках Тижня знань з основ БЖД відбулася лекція з дорожньої безпеки
10.11.2016 08:46 Все Головні новини Відділ охорони праці Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У ЗНУ відбулася чергова публічна лекція з безпеки життєдіяльності на тему «Дорога. Безпека. Життя» – для студентів усіх факультетів та Економіко-правничого коледжу. Організатором зустрічі традиційно виступив відділ охорони праці при підтримці відділу виховної роботи ЗНУ.

У ЗНУ традиційними є тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Відділ охорони праці проводить цілеспрямовану профілактичну роботу зі студентством задля попередження і профілактики травматизму виробничого та невиробничого характеру, а також з метою виховання поважного ставлення до безпеки кожної людини, формування у молодого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, що має бути у гармонії з природними, технічними та соціальними чинниками. Студенти повинні усвідомлювати необхідність формування відповідних знань щодо правил поведінки і навичок дій у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі.
З цією метою проводиться інформаційно-просвітницька робота з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу. Керівництво ЗНУ та відділу охорони праці розвиває співробітництво із представниками різних організацій області та м. Запоріжжя, які здійснюють просвітницьку діяльність у галузі БЖД, – Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області, патрульною поліцією м. Запоріжжя та іншими.
Чергова зустріч відбулася у рамках циклу лекцій, що проводять представники дорожньої поліції. Перед студентами виступила старший інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції України у м. Запоріжжі, координатор проекту взаємодії патрульної поліції та суспільства лейтенант поліції Ірина Кириченко.
Лекція відбулася у форматі діалогу, при цьому від студентів надійшло багато запитань лектору – фахівцю з безпеки руху та поведінки на дорогах, що свідчить про неабияку зацікавленість проблемою дорожньої безпеки. Слухачі також змогли переглянути відеоролики з теми, соціальну рекламу тощо. Наприкінці зустрічі від імені організаторів та слухачів провідний фахівець відділу охорони праці ЗНУ Ірина Міщенко висловила вдячність за змістовне повідомлення і виказала сподівання щодо продовження співробітництва і подальших тематичних зустрічей.
«Знання, що студенти отримують під час таких лекцій, безперечно, знадобляться їм і в подальшому, аби унебезпечити себе та оточуючих, зокрема членів власної родини від неправильних дій на дорозі – під час руху, або під час керування транспортним засобом тощо», – зазначила Ірина Міщенко.

Відділ охорони праці

Схожі новини