Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели П’яту регіональну фітнес-конвенцію

У ЗНУ провели П’яту регіональну фітнес-конвенцію

30.10.2007 15:59

У Запорізькому національному університеті провели V регіональну фітнес-конвенцію NIKE, у якій взяло участь 100 чоловік з АР Крим, Дніпропетровська, Мелітополя, Харкова, Енергодара, Бердянська та Запоріжжя. Організатором цього заходу виступила мережа магазинів «Дельта Спорт», а генеральним партнером – фірма «NIVEA».

Цього разу свої фітнес-програми презентували такі відомі спеціалісти, як майстер спорту з легкої атлетики, бронзовий призер Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів Оксана Познякова («Rock end Step»), інструктор з аеробіки та персональний тренер «Київ Спорт Клубу», хореограф-постановник танцювальних шоу Ігор Ваганов («Hip-hop end New style»). Фітнес-директор фітнес-клубу «Акваріум», презентер міжнародних та художніх конвенцій, КМС з художньої гімнастики Ірина Кульчицька («Step») та інші професіонали. Крім того, під час заходу усі бажаючі могли відвідати майстер - класи. Серед них – «Fit-Ball practices. BodyBar - Technology», присвячений несподіваним варіантам знайомих рухів, а також теорії та практиці застосування боді-бара в оздоровчому фітнесу-тренінгу, вів і викладач нашого університету. Це - заслужений тренер України зі спортивної гімнастики, майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, доцент кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ, президент Запорізької обласної федерації спортивної аеробіки та фітнесу Борис Кокарєв. А допомагала йому у цьому срібний призер Чемпіонату України 2003 року зі степ-аеробіки, інструктор групових програм, персональний тренер, викладач кафедри олімпійського й професійного спорту ЗНТУ Світлана Кокарєва.

Один із організаторів заходу з боку університету Борис Кокарєв, відзначив, що конвенція, як і завжди, пройшла на високому рівні. «Багато хто із відвідувачів купив право зйомки презентацій: більшість учасників приїхали на цей захід, перш за все, за інформацією. Думаю, що всі залишилися задоволеними. Єдине, що засмучує, так це те, що лише перша така конвенція зібрала півтори сотні людей, а потім на ній ніколи не було більше ста учасників. Можливо, це пояснюється й тим, що тоді ми були першими після Москви та Києва, а зараз подібні конвенції проводять у всіх великих містах України. У людей зникла потреба їхати на такий захід до іншого міста», - зазначає Борис Валерійович.

Таміла ТАРАСЕНКО