Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ привітали співробітників Центру соціальної адаптації людей похилого віку із їхнім професійним святом

10.11.2016 16:11 Все Головні новини Факультет соціології та управління студентська рада волонтерська діяльність

Щороку представники волонтерського сектору «Студентське серце» студради факультету соціології та управління ЗНУ на початку листопада вітають працівників соціальної сфери з їхнім професійним святом. Цьогоріч вони завітали до Центру соціальної адаптації людей похилого віку та інвалідів Жовтневого району, аби поздоровити його керівництво та соціальних працівників.

Представники ФСУ: Вероніка Шершень, Катерина Васюкова, Сабіна Гумбатова, Юлія Кротенко, Владислав Троцький, Сніжана Бондаренко, Альвіна Швець, Анна Кобець, Раїса Волошина, Альона Василенко, Єлизавета Гуманенко, Анастасія Асєєва, Лілія Юрченко, Анна Штефан і Кристина Чишко, а також студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Кирило Кузін підготували культурно-привітальну програму.
Співробітники центру високо оцінили вокальні виступи та декламація студентів. Вони подякували волонтерській молоді за чудове привітання та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю зі студентством ЗНУ.

Факультет соціології та управління