Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Організатори молодіжного фестивалю «Зорепад» подякували за співпрацю студентам ФСУ

Організатори молодіжного фестивалю «Зорепад» подякували за співпрацю студентам ФСУ

Організатори молодіжного фестивалю «Зорепад» подякували за співпрацю студентам ФСУ
10.11.2016 16:15 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління волонтерська діяльність

Студенти факультету соціології та управління ЗНУ – представники волонтерського сектору «Студентське серце» факультету – взяли дієву участь у підготовці та проведенні Ювілейного обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад», який цього року відзначив своє 25-річчя.

Волонтери ЗНУ допомагали з реєстрацією гостей та учасників свята, зустрічали почесних гостей та членів журі, виступали в ролі мімів, вітали учасників заходу, а також забезпечували фотографічний супровід події. Особливо корисною їхня підтримка стала для організаторів заходу під час проведення гала-концерту.
Оргкомітет фестивалю висловив щиру подяку студентам ФСУ: Вероніці Шершень, Альвіні Швець, Сабіні Гумбатовій, Раїсі Волошиній, Анні Штефан, Оксані Веретенніковій. Анну Кобець, Катерину Васюкову, Дмитра Щипанського, Анну Вовк і Сергію Шашликову та студентам Економіко-правничого коледжу ЗНУ Кирилу Кузіну й Ірині Чорній. Вони зазначили, що було дуже приємно співпрацювати з такою творчою, активною та вмотивованою молоддю.

Факультет соціології та управління

Схожі новини