Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Справжні пристрасті продемонстрували шашкістки ЗНУ

Справжні пристрасті продемонстрували шашкістки ЗНУ

Справжні пристрасті продемонстрували шашкістки ЗНУ
11.11.2016 11:52 Все Головні новини Студентська спартакіада ЗНУ шашки

У ЗНУ тривають змагання у рамках Студентської спартакіади і їх продовжили командні зустрічі кращих шашкісток університету. Ігри, як завжди, проходили за круговою системою, участь у складі факультетських команд взяли 3 основних гравці і 2 – запасних.

У жіночій першості з змагалися чотири дні поспіль представниці 12 факультетів. Безумовно кращою стала команда шашкісток факультету іноземної філології, яка і посіла 1 місце у змаганнях (21 бал). До кінця зустрічі інтригу тримали наступні претендентки на призові місця, адже на 2 і 3 сходинку претендували одразу два факультети, які набрали однакову загальну кількість балів (по 20,5) – економічний та філологічний. Тому переможців визначили за результатами балів першої дошки. Ними стали гравці економічного факультету – 2 місце та представники філологічного факультету – 3 місце.
Команди-переможці були відзначені грамотами, а їхні учасники отримали відповідні грамоти та медалі – з рук головного судді змагань із шашок, керівника секції спортивного напряму кафедри фізичного виховання Галини Єсіонової. А кращими шашкістками університету були визнані (за першою дошкою) – Ганна Дмитренко (1 курс, ФІФ), Юлія Щербак (4 курс, економічний факультет) та Анна Мануйлова (3 курс, філологічний факультет).
Наприкінці зустрічі переможниця турніру – Ганна Дмитренко розповіла, що шашки майже з дитинства викликають її захоплення і вже 12 років поспіль вона виступає як професійний гравець. Ганна – двократна чемпіонка світу з шашок (2013 та 2015 рр.). Тренується дівчина на базі ДЮСШ №8 (шахово-шашкова спортивна школа) та Спортивного клубу «Мотор Січ», її тренери – Олег Компанієць та Ігор Кірзнер. Ганна у цьому році вступила до ЗНУ і Студентська спартакіада стала для неї певним приводом продемонструвати свої таланти. Надалі дівчина готова відстоювати спортивну честь ЗНУ на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Олена Хлистун

Схожі новини