Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Партнери та представники органів влади завітали на факультет СПП з нагоди 25-літнього ювілею

Партнери та представники органів влади завітали на факультет СПП з нагоди 25-літнього ювілею

Партнери та представники органів влади завітали на факультет СПП з нагоди 25-літнього ювілею
14.11.2016 08:56 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП ювілей свято

Факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету нещодавно приймав у стінах свого навчального корпусу №8 численних партнерів, представників органів влади. Вони уже довгий час співпрацюють із ЗНУ у багатьох галузях діяльності та яких поєднують спільні важливі проекти за безпосередньою участю факультету СПП, який очолює декан Ольга Пономаренко.

Так, директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ігор Мещан привітав факультет із 25-літтям від імені голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака. Ігор Вікторович відзначив, що факультет є одним із базових партнерів Департаменту, адже активно забезпечує ланки соціальної галузі висококваліфікованими випускниками. Особливу подяку висловив гість Центру гендерної освіти та її керівникові – Тетяні Головановій, яка уже упродовж чотирьох років є радником голови Запорізької обласної адміністрації з гендерних питань. Ця співпраця дозволила досягти суттєвих зрушень щодо впровадження у регіоні засади гендерної рівності.
Подяками адміністрації Ігор Мещан нагородив Маріанну Ткалич, Галину Локарєву, Наталію Шевченко, Наталію Заверико, Олександра Короля та інших.
Приєднався до теплих слів із нагоди ювілею факультету СПП й голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий. Від імені міського голови Володимира Буряка він побажав представникам колективу тільки світлого майбутнього, здоров’я, добробуту. Також Валерій Олександрович наголосив, що 25-річний ювілей – уже неабиякий привід для підбиття вагомих підсумків.
Гість вручив Подяки Лілії Гринь, Віктору Гончарову, Ользі Іщук, Наталії Мамай, Анжеліці Поплавській, Надії Стадніченко.
Зі словами привітань звернулася до гостей і керівник Департаменту освіти і науки Запорізького міськвиконкому Юлія Погребняк, випускниця факультету СПП. Вона пригадала часи навчання у виші, відзначила той факт, настільки жили своєю справою, що це завзяття передавалося і їхнім студентам. Юлія Валеріївна, сама за фахом психолог, зауважила, що ця професія є вкрай важливою на сьогодні, адже її фахівці – наче агенти теперішніх суспільних змін повинні професійно супроводжувати ці незворотні процеси розвитку, відчувати нові тенденції.
Юлія Погребняк нагородила Почесними грамотами міськвиконкому зокрема, Тетяну Петрик і Наталію Губу, яка до речі була вчителем самої пані Юлії не лише в університеті, а навіть у школі.
Також на адресу факультету надійшли вітальні листи з найкращими побажаннями з нагоди ювілею. Зокрема від Інституту психології імені Г.Костюка (директор Сергій Максименко), Луцького національного університету ім. Лесі Українки (ректор Ігор Коцан), Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка (ректор Сергій Савченко), Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова (ректор Віктор Андрущенко), Запорізького театру молоді (директор Віталій Шкляренко), Запорізької обласної філармонії (гендиректор Ірина Конарева) та інших партнерів.
Чимало з представників дружніх факультету організації завітали на свято, щоб особисто привітати освітян із їхнім ювілеєм. Так, разом зі своїми юними колегами, випускницями ЗНУ на сцену піднялася генеральний директор школи «ЕйдоС», автор Концепції розвитку й навчання дітей Олена Грединарова. Вона щиро подякувала факультету, в особі його декана Ольги Пономаренко, за плідну багаторічну співпрацю.
А ось представники клубу спортивно-бального танцю «Грація» завітали на свято цілою родиною у подарунок прихопивши чимало творчих номерів програми. Керівники клубу Олена та Андрій Книш вручили декану Ользі Пономаренко почесний кубок благополуччя та процвітання до ювілею. Сама ж Ольга Вікторівна щиро подякувала гостям за їхнього талановитого сина – Дениса Книша, випускника 2013 року спеціальності «Соціальна педагогіка» та магістра «Педагогіки вищої школи».
Численною делегацією на святі був представлений Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування, який очолює постійний партнер факультету СПП Марина Боренос. Гості з пошаною відзначили той факт, що більшість фахівців їхньої організації – випускники саме Запорізького національного університету. Крім того, на сцену піднялися саме випускники СПП, які, зокрема пригадали свою першу лекцію у виші від Людмили Міщик. Тоді Людмила Іванівна наголосила: «Ви можете відмінно знати складники нервової системи людини, зразково орієнтуватися в особливостях вікової психології, але найголовніше – це не бути поганою людиною!» – резюмувала тоді лектор, а її учні пронесли цю тезу крізь своє життя.
Творчо й креативно – поетичними рядками – привітала факультет СПП керівник Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Токарєва. Людмила Василівна також наголосила на професійності випускників факультету та побажала йому множити свої здобутки під час численних свят з нагоди низки наступних своїх ювілеїв.
Варто відзначити, що факультет подбав і про те, щоб кожен гість залишив на згадку про свято і ювілейний спецвипуск, присвячений 25-річчю факультету СПП Обласної академічної газети «Запорізький університет», котрий, крім вітань і інформації про здобутки колективу, також містив неперевершену галерею випускників. До неї увійшли звернення Тетяни Гури, Олени Сватьєвої, Вікторії Булітко, Станіслава Хіля, Жанни Вінніченко, Олени Семененко, Світлани Фірсової, Марини Гунько і Андрія Бейника та багатьох інших.

Ознайомитися з випуском газети можна за покликанням: http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/1109_1.pdf
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_238959656

Марія Канцелярист

Схожі новини