Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Климентій Воронов: «Я отримав гарний старт, бо здобуваю якісну вищу освіту в ЗНУ»

Студент юридичного факультету Климентій Воронов: «Я отримав гарний старт, бо здобуваю якісну вищу освіту в ЗНУ»

Студент юридичного факультету Климентій Воронов: «Я отримав гарний старт, бо здобуваю якісну вищу освіту в ЗНУ»
14.11.2016 10:06 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет студентський портрет

Серед студентів юридичного факультету Запорізького національного університету чимало тих, хто, завдяки своїм знанням і вмінням, отримують престижні відзнаки і нагороди. Так, нещодавно його викладачі та студенти щиро раділи черговій перемозі представника факультету: студент 4 курсу Климентій Воронов увійшов до числа стипендіатів іменної стипендії Верховної Ради України (Наказ Міністерства освіти і науки України № 1213 від 7.10.2016 «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів»).

Клим опинився серед кращих представників студентської молоді нашої держави та здобув визнання на загальноукраїнському рівні, завдяки поєднанню відмінного навчання, плідної наукової діяльності, активної громадянської позиції та прагнення зробити світ навколо кращим.
Уже наприкінці першого курсу Клим почав успішно поєднувати навчання та заняття практичною діяльністю як помічник адвоката. Найбільший інтерес у нього викликали цивільне право та процес, тож він із вдячністю відгукується про допомогу, яку йому надали викладачі кафедри цивільного права Кирило Алімов, Ольга Щипакова, Інна Болокан. Вони підтримували допитливість студента, допомагали розібратися в усіх тонкощах цієї правової галузі, відповідали на його додаткові питання після завершення лекцій. Також Климентій із захопленням згадує лекції з адміністративного права декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць, під час яких він дізнався багато цікавого і корисного для себе. До того ж, декан завжди заохочувала студентську ініціативність та прагнення молоді брати активну участь у житті вишу.
Крім того, на рахунку студента – низка наукових статей, присвячених цікавим для нього, інколи дискусійним правовим питанням: «Правове регулювання забезпечення екологічної безпеки сталого місцевого розвитку», «Екологічний аспект стратегії сталого розвитку» (у співавторстві з доцентами Наталією Вороновою та Валерієм Горбанем), «Чинники, які впливають на ефективність діяльності адвоката. Університетська наука і освіта» тощо та участь у престижних конференціях. У майбутньому він планує продовжити навчання в магістратурі й аспірантурі ЗНУ, отримати ступінь доктора філософії з права.
Окрім того, зараз юнак є головою правління ОСББ будинку, де мешкає. На цю відповідальну посаду його призвело прагнення покращити загальний стан житла та зробити життя його мешканців більш комфортним. Тож Климентій уже мав можливість спробувати себе в ролі не лише правника, але й господарника: він спілкувався з представниками мерії та податкового управління, укладав угоди, займався статистикою. Це стало однією з причин того, що зараз він активно займається менеджментом і маркетингом, поки що задля самоосвіти. А в майбутньому планує поглибити знання в цих галузях, здобувши другу освіту.
Часто Клим чує здивовані запитання, як він стільки встигає та чи не стомлюється при такому напруженому графіку? Але він завжди запевняє, що головне – уміти планувати свої заняття та мати чіткий розпорядок дня. Цим принципом він керувався ще під час навчання в Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна, де мав звання молодшого віце-сержанта та був заступником командира взводу. Тому мав нести відповідальність за 20 осіб, а коли перебував у наряді – і за всю роту. Тож коли вступив на юридичний факультет ЗНУ, спершу вирішив відмовитися від посади старости, але, завдяки своїй ініціативності, вже четвертий рік поспіль координує діяльність одногрупників.
Головне завдання старости Клим вбачає в налагодженні продуктивної взаємодії між викладачами та студентами групи. Певно, саме завдяки такій стратегії студент став «Старостою року-2017» на університетському рівні. А можливо, і тому, що надихає друзів на гарне навчання й активну культурно-масову та волонтерську діяльність власним прикладом. Свого часу він став переможцем Кубка ректора з КВК та лауреатом конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс!». Зараз він активно долучається як волонтер до проведення масштабних культурних заходів, зокрема брав участь в організації Дня міста. Також він та його друзі – завжди серед активних учасників Днів донора, які регулярно влаштовують у ЗНУ, вони займаються благодійною допомогою тим, хто її потребує, та підтримкою українських воїнів, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. На питання, яке із своїх досягнень Климентій вважає головним, він зазначає: «Зупинятися на чомусь, вважати, що вже дістався вершини – то неправильна стратегія, треба весь час прагнути до нових перемог. Я отримав гарний старт, бо здобуваю якісну вищу освіту в Запорізькому національному університеті, тож певен, що попереду на мене чекає успіх».

Таміла Тарасенко

Схожі новини