Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колеги привітали факультет СПП із 25-річчям

Колеги привітали факультет СПП із 25-річчям

Колеги привітали факультет СПП із 25-річчям
14.11.2016 10:10 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП ювілей свято

Факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відсвяткував свій 25-літній ювілей. Привітали його із цією поважною датою, зокрема й колеги з вишу.

Уже у холі яскраво прикрашеного навчального корпусу №8, де і розташувався факультет-ювіляр, гостей радо зустрічав джаз-бенд, до організації роботи якого долучилися неперевершені першо- та другокурсники факультету, вбрані у фраки; працювали для присутніх й тематичні фотозони.
Ведучими святкової програми стали випускники кафедри акторської майстерності і дизайну ЗНУ, актори Театру юного глядача Тетяна Арикова та Юрій Драненко. На початку урочистостей вони відзначили, що факультет реалізує політику у галузях освіти та охорони здоров’я, його випускники також вносять вагомий внесок у збереження кращих традицій театрального мистецтва, культурних цінностей людства, підготовку інтелектуальної еліти нашого суспільства.
Право першого привітання надали ректору ЗНУ, професору, доктору історичних наук, заслуженому працівнику освіти України, академіку Академії наук вищої освіти Миколі Фролову. Він відзначив, що факультет СПП посідає провідні позиції не тільки у нашому регіоні, але й у державі. «І у мене є впевненість, що у його перспективах і світова першість відповідної освітньої галузі. Адже тут працює колектив вищої якості, вищої категорії, той колектив, який може у найкоротші терміни вирішувати найскладніші завдання, -підкреслив Микола Фролов. - Скажімо, у цьому році у дуже стислі терміни на факультеті відкрили нову спеціальність «Дизайн», здійснили гарний набір на неї, відремонтували за нашої підтримки приміщення у навчальному корпусі №6 на другому поверсі. У найближчих планах – відкриття ще однієї спеціальності «Корекційна педагогіка», також у першому кварталі наступного року планується запустити роботу нового комп’ютерного класу на другому поверсі навчальному корпусі №6». Ректор вручив Почесні грамоти ЗНУ Євгену Клопоті, Євгенії Калюжній, Олені Лещенко, Наталії Мосол, Борису Павловському, Юлії Кирьяновій, Юрію Квєткову, Тетяні Шкуті та багатьом іншим.
 У своєму виступі декан факультету СПП Ольга Пономаренко озвучила п’ять акцентів ювілейного етапу. Перші з них Ольга Вікторівна висловила подяками людям, які стояли у витоків факультету: В’ячеславу Толоку та Людмилі Міщик. Другі – партнерам, колегам, друзям, однодумцям, громадським об’єднанням, державним органам влади, соціальним службам, освітянам, працівникам культури. Третіми стали щирі слова подяки дружньому та висококваліфікованому колективу: Професіоналам із великої букви. «Ви, наче злагоджений механізм, який взмозі реалізувати будь-який проект. Ви креативні та творчі люди», - наголосила у своїй промові декан. Четвертою тезою Ольга Вікторівна проінформувала гостей про здобутки факультету як потужного освітньо-наукового центру, адже він має четвертий рівень акредитації, його робота відзначена на різних рівнях, у аспірантурі й докторантурі підготовлено 8 докторів наук і 36 кандидатів наук. Насамкінець декан щиро подякувала студентам і випускникам факультету – допитливим і толерантним. «Всі покоління наших студентів живуть у наших серцях», - резюмувала Ольга Пономаренко.
Теплі слова привітань цього святкового дня звучали від численних колег університетської спільноти. Скажімо, голова профспілкового комітету Борис Павловський відзначив плідну співпрацю факультету соціальної педагогіки та психології і профспілчан щодо проведення новорічних свят, підготовку яскравих спектаклів. Також Борис Степанович нагородив Почесними грамотами Обласного комітету профспілки працівників освіти й представників факультету, зокрема, Кристину Бондареву, Лілію Гринь, Ларису Іванову, Юліанну Мацкевич.
Приєдналися до поздоровлень і декани кількох факультетів. Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик пригадала час відкриття спеціальності «Акторська майстерність», адже тоді вона працювала на посаді проректора вишу й безпосередньо опікувалася цими питаннями. Творчими й із символічним гумором були подарунки Людмили Олександрівни: фіалка, яку виростили її колеги, книга «Валеріанна лікарська» - для серця та поезія Омара Хайама – для душі.
Декан філологічного факультету Тамара Хом’як порівняла факультет СПП із міцним родом, який має глибоке й міцне коріння і розвиває свої таланти як буйне зеленаве листя молодих гілочок. Тамара Володимирівна побажала колегам підкорення нових вершин, розумних і цікавих студентів, мужності на шляху до чергових здобутків і досягнень
Також зі словами привітань звернувся до шановних колег і декан фізичного факультету Віталій Горбенко. Він охарактеризував винуватців свята як найвитонченіший, найпрезентабельніший, найяскравіший факультет, який, у прямому сенсі цього слова, – грає на струнах наших душ. Також Віталій Іванович побажав факультету квітнути й надалі та залишати істинною прикрасою вишу.
Від імені директора Економіко-правничого коледжу Олени Грибанової на свято із поздоровленнями завітали студенти ЕПК фахової спеціальності разом із своїм викладачем, випускницею факультету СПП 2002 року Катериною Тарасовою. Адже, як відомо, однією із провідних спеціальностей коледжу є «Соціальна робота», а її випускники, як правило, продовжують своє навчання вже на старших курсах факультету СПП.
Декан Ольга Пономаренко щиро подякувала колегам і висловила переконання й надалі не менш плідно співпрацювати як на благо факультету СПП, так і для розвитку Запорізького національного університету загалом.
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_238957908

Марія Канцелярист

Схожі новини