Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «One Day at University» зібрав на юридичному факультеті більше півсотні абітурієнтів

«One Day at University» зібрав на юридичному факультеті більше півсотні абітурієнтів

«One Day at University» зібрав на юридичному факультеті більше півсотні абітурієнтів
14.11.2016 13:19 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність «One Day at University»

У Запорізькому національному університеті триває успішна реалізація Концепції профорієнтаційної діяльності. Зокрема, представники вишу великого значення надають проведенню на всіх факультетах «One Day at University» – заходів, під час яких у захопливій ігровій формі відбувається знайомство майбутніх вступників із викладачами і студентами. Так, 12 листопада на юридичний факультет завітали більше півсотні запорізьких школярів, які мріють здобути якісну юридичну освіту.

«One Day at University» для майбутніх правників розпочався зі знайомства зі студентським активом факультету. Перед ними виступили магістранти, які успішно поєднують навчання та практичну діяльність. Зокрема, Іван Шумейко підготував для слухачів цікаву лекцію про юридичні професії. Із доповіддю про важливість роботи юриста виступив також Михайло Шевченко. А Дмитро Калниш розповів школярам про необхідність для успіху в житті не тільки знати нормативно-правові акти, а й добре володіти ораторським мистецтвом.
Після розмови із слухачами магістратури абітурієнти мали змогу поспілкуватися із начальником відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлією Паскевською. Вона розповіла присутнім на заході про особливості вступної кампанії-2017, а також про перспективи, які відкриваються перед випускниками ЗНУ.
Під час кави-брейку гості факультету змогли у неформальній обстановці поспілкуватися зі студрадою юридичного факультету, дізнатися більше про навчання та дозвілля його студентів. Також усі охочі відвідали фотозону, де мали змогу зробити фото із селфі-стікерами та Фемідою.
Після перерви для абітурієнтів виступили постійні партнери юридичного факультету –представники Адвокатського об'єднання «Гладкий, Яценко та партнери» Дмитро Гладкий і Дмитро Яценко. Вони поділилися досвідом практичної правничої діяльності, тож їхня розповідь викликала чималий інтерес серед присутніх.
За словами Юлії Паскевської, такий формат роботи з абітурієнтами сприяє тому, що в майбутньому вони зможуть зробити свідомий вибір щодо професії та вищого навчального закладу, де вони здобуватимуть вищу освіту

Юридичний факультет

Схожі новини