Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК познайомили абітурієнтів з їхніми майбутніми професіями

В ЕПК познайомили абітурієнтів з їхніми майбутніми професіями

14.11.2016 15:37 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність «Один день у професії»

Дванадцятого листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели масштабний профорієнтаційний захід «Один день у професії». Цього дня до коледжу завітали 33 абітурієнти, зокрема шість із них – із загальноосвітніх шкіл районних центрів Запорізької області. Усі юні гості ЕПК були в захваті від можливості більше дізнатися не лише про особливості навчання на його різних спеціальностях, але й про перспективи, які відкриваються перед тими, хто обрав сучасні престижні професії.

На початку заходу гостей коледжу привітали представники студентської ради, які розповіли про те, чому вони вирішили піти навчатися до ЕПК, та про навчання й дозвілля студентської молоді в коледжі. Також учасники заходу із цікавістю переглянули презентаційний відеоролик Економіко-правничого коледжу.
Крім того, до абітурієнтів звернулася директор коледжу Олена Грибанова, яка розповіла про становлення навчального закладу, його розвиток, сьогодення та подальші перспективи зростання. Також вона відповіла на всі запитання учнів, пов’язані зі вступом до ЕПК та навчанням у ньому. Під час офіційної частини відбулася і презентація першого туру математичної олімпіади, з якою можна детальніше ознайомитись на сайті Економіко-правничого коледжу: http://epkznu.com
Велике зацікавлення у старшокласників викликав тренінг на знайомство, який провели викладачі соціальної педагогіки Тетяна Турбар і Катерина Тарасова. Абітурієнти також взяли активну участь у вікторині на знання англійської мови, яку влаштувала голова циклової комісії з іноземних мов Олена Заїка. Далі робота продовжилася за тематичними секціями: напрямок фінансів координувала представник ЕПК Ірина Мордвінова, бухгалтерський облік – Людмила Чичун, менеджмент – Олена Тютюник, гуманітарні дисципліни – Олександра Данілкіна.
Усі учасники заходу залишилися дуже задоволеними цікавою та насиченою програмою «Одного дня у професії» та висловили щиру подяку його організаторам.

Таміла Тарасенко