Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан економічного факультету Алла Череп провела низку лекцій у провідному виші Казахстану

14.11.2016 15:40 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет міжнародна діяльність

Із 10 листопада декан економічного факультету, професор Алла Череп викладає за програмою обміну в Казахському національному педагогічному університеті імені Абая в інституті Сарбона-Казахстан. Саме її високий професіоналізм і якісно проведені лекції стали стимулом для укладення більш тісних зв’язків між українським ВНЗ і університетом з Казахстану.

Так, 10-13 листопада Алла Череп провела лекції на тему: «Міжнародна інвестиційна політика України і Казахстану», «Міжнародна інвестиційна діяльність України та Казахстану» та лекцію, присвячену мікроекономічній ситуації в цих двох країнах. Ці лекції викликали неабияке зацікавлення у студентів іноземного ВНЗ.
У планах керівництва вишів – укладання договорів про академічну співпрацю на рівні економічного факультету і інститутом Сарбона-Казахстан Казахського національного педагогічного університету імені Абая.

Економічний факультет