Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет менеджменту продовжує профорієнтаційну діяльність у школах Запорізької області

Факультет менеджменту продовжує профорієнтаційну діяльність у школах Запорізької області

Факультет менеджменту продовжує профорієнтаційну діяльність у школах Запорізької області
14.11.2016 16:15 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту профорієнтаційна діяльність

Профорієнтаційні заходи було проведено 12 листопада для учнів випускних класів Вільнянської загальноосвітньої школи № 3 Вільнянської районної ради Запорізької області.

Представники кафедри виносять щиру вдячність колективу та керівництву школи, особисто заступнику директора з навчально-виховної роботи Оксані Могилат за можливість проведення зустрічі зі школярами, яка запам’яталася добрим та дружнім прийомом.
Старший викладач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Ольга Фархшатова ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями й перевагами навчання за спеціальностями «менеджмент» та «підприємництво, торгівля та біржова діяльність». До того ж, Ольга Василівна акцентувала увагу на важливості замислитися вже сьогодні над питаннями: яку професію обрати, щоб і працювати подобалося, і можливості кар'єрного зростання були присутні, крім того, щоб майбутня професійна діяльність надавала можливість відчувати себе фінансово незалежним. Представник кафедри наголосила, що саме такий концептуальний підхід формує основну ідею навчання на факультеті менеджменту.
Презентація спеціальностей викликала жвавий інтерес серед учнів, які долучилися до активного діалогу, ставили запитання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх абітурієнтів. Серед них були питання про вартість навчання на факультеті та наявність бюджетних місць; про посади, що можуть займати студенти після закінчення університету; про умови вступу та перелік необхідних документів та обов’язкових сертифікатів; про можливість отримання більш детальної інформації тощо.
На свої питання учні 11-х класів отримали змістовні відповіді. До того ж майбутні випускники отримали роздатковий профорієнтаційний матеріал, в якому містяться контактні дані та інформація про спеціальності факультету. Ольга Фархшатова звернула увагу на роботу консультативного центру ЗНУ, де для всіх бажаючих може бути надана більш детальна інформація про ЗНО та вступ до ЗНУ. Також охочі залишили контакти для отримання інформації про події та заходи факультету менеджменту.

Факультет менеджменту

Схожі новини